۱۲ فروردین آخرین فرصت ثبت نام كادر درمان بخش خصوصی برای واكسیناسیون كرونا

۱۲ فروردین آخرین فرصت ثبت نام كادر درمان بخش خصوصی برای واكسیناسیون كرونا

انجمن پارسیان: سازمان نظام پزشکی در اطلاعیه ای از کادر درمان بخش خصوصی و اعضای این سازمان خواست که تا اختتام روز پنجشنبه 12 فروردین ماه نسبت به ثبت نام خود برای دریافت واکسن کووید-19 در سامانه مربوطه در سازمان نظام پزشکی، اقدام نمایند.


به گزارش انجمن پارسیان به نقل از ایسنا و بنابر اعلام روابط عمومی سازمان نظام پزشکی، در اطلاعیه این سازمان آمده است: « به اطلاع همه اعضای سازمان نظام پزشکی که در بخش خصوصی فعالیت دارند می رساند که مهلت ثبت نام برای تزریق واکسن کووید ۱۹ تا انتهای روز دوازدهم فروردین است. به این وسیله از کلیه همکاران که در بخش های زیرپوشش بخش دولتی فعالیت ندارند و واکسن کووید ۱۹ دریافت نکرده اند درخواست می شود که هر چه زودتر ثبت نام خودرا انجام دهند.
در فاز فعلی، واکسیناسیون فقط برای خود اعضا و برمبنای کارت نظام پزشکی و برمبنای لیست ثبت نامی خواهد بود.
قابل ذکر آنکه امروز معاونت توسعه مدیریت و منابع سازمان نظام پزشکی در شیوه نامه ای برای روسای نظام پزشکی شهرها و شهرستان ها مراحل ثبت نام را مشخص کرد.
در متن نامه دکتر علی تاجرنیا آمده است:
احتراماً پیرو نامه شماره ۱۴۰۰/۱۰۰/۱۰/۱۶ مورخ ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ رئیس کل محترم سازمان درباب اعلام فهرست اسامی واجدین شرایط دریافت واکسن، مراحل اجرائی زیر مورد نظر می باشد:
۱ - اطلاع رسانی لازم به کلیه اعضای محترم آن نظام پزشکی در خصوص تکمیل ثبت نام انجام پذیرد. لازم به توضیح است آخرین مهلت ثبت نام این فاز، پنجشنبه ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ خواهد بود.
۲ - اعضای محترمی که در بخش دولتی واکسن دریافت نموده اند از ثبت نام خود صرف نظر نمایند.
۳ - فهرست های مدنظر توسط سازمان کل استخراج گردیده و در اسرع وقت در اختیار سازمان های نظام پزشکی قرار خواهد گرفت.
۴ - اعضای محترمی که تا تاریخ فوق نسبت به ثبت نام اقدامی ننمایند، می بایست بوسیله نظام پزشکی مربوطه و به صورت آفلاین اقدام نمایند.
طبیعتاً صحت اطلاعات و آمار ثانویه بر عهده نظام پزشکی مربوطه خواهد بود.»
منبع:

1400/01/11
12:00:28
5.0 / 5
926
تگهای خبر: توسعه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
انجمن پارسیان Parsian Forum