فرمانده ناجا عنوان كرد

آمادگی برگزاری انتخابات امن و پرشور

آمادگی برگزاری انتخابات امن و پرشور

به گزارش انجمن پارسیان فرمانده ناجا به آمادگی نیروی انتظامی برای برگزاری انتخاباتی امن با مشارکت بالای مردم اشاره و اظهارکرد: در این رابطه نیازمند همکاری بسیج با همکارانمان در نیروی انتظامی در سرتاسر کشور برای حفاظت از صندوق ها هستیم که اقدامات لازم هم انجام شده است.به گزارش انجمن پارسیان به نقل از ایسنا، سردار "حسین اشتری" در بیست و پنجمین همایش سراسری فرماندهان، معاونان، روسا و مدیران ناجا ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، شهدای عرصه نظم و امنیت، مدافعان حرم و امام شهیدان و درود و سلام بر روح بلند و ملکوتی امام (ره) و آرزوی سلامتی برای رزمندگان و طول عمر باعزت برای مقام معظم رهبری اظهار داشت: خدمت برادر عزیز و بزرگوارم سردار سرلشکر "محمد باقری" - رئیس ستاد کل نیروهای مسلح - خیرمقدم عرض می کنم و از ایشان سپاسگزارم که با عنایت به مشغله کاری دعوت نیروی انتظامی را پذیرفتن و در این همایش حضور بهم رساندند.

وی ضمن اشاره به اینکه در این همایش مدیران، فرماندهان، روسا و معاونان ناجا و روسای عقیدتی سیاسی سراسر کشور حضور دارند، افزود: این همایش به صورت ( ویدئو کنفرانسی) و در ۲۲۵ نقطه در حال برگزاری است.

فرمانده ناجا به اهداف برگزاری بیست و پنجمین همایش سراسری فرماندهان، معاونان و روسای ناجا اشاره و خاطرنشان کرد: بررسی مأموریت های سال گذشته، صدمه شناسی فرایند و آمادگی برای اجرای مأموریت های سال ۱۴۰۰ همچون اهداف برگزاری این همایش است.

اشتری به مأموریت های سال ۹۹ ناجا اشاره و اظهار داشت: نیروی انتظامی ضمن اجرای مأموریت های ذاتی خود، کمک به کادر درمان و انجام مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا را هم بر عهده داشت.

فرمانده نیروی انتظامی ضمن تشکر و قدردانی از تلاش و زحمات کادر درمانی سراسر کشور اظهار داشت: نیروی انتظامی در کنار کادر درمانی در تمامی صحنه ها حضور داشته و کوشیده است که تمام مأموریت های محوله در این عرصه را به خوبی به سرانجام برساند.

وی در ادامه به راه اندازی قرارگاه امام رضا (ع) هم اشاره و اظهارکرد: از همان روزهای اول ابلاغ راه اندازی این قرارگاه، نیروی انتظامی فعالیت خویش را شروع کرد و همچنان ادامه دارد. ضمن اینکه تمام مراکز درمانی و بیمارستانی ناجا هم آماده عرضه خدمت درمانی به مردم بودند.

اشتری اضافه کرد: ضدعفونی معابر با تمام تجهیزات و امکانات موجود، مراقبت از فضای مجازی به منظور پیشگیری از تشویش اذهان عمومی، برخورد با محتکران، رعایت فاصله گذاری اجتماعی، بازرسی و کنترل صنوف و... همچون مأموریت های نیروی انتظامی در حوزه مقابله با ویروس منحوس کرونا بود.

فرمانده نیروی انتظامی ضمن اشاره به اجرای محدودیت های ترافیکی از آغاز آذرماه ۹۹ تابحال اظهار داشت: در این رابطه نیروی انتظامی با حداکثر توان در شهرها و جاده ها حضور داشته است به صورتی که به صورت میانگین و به صورت روزانه حدود ۱۰ هزار نفر نیرو در این مأموریت به کارگیری شدند و بیشتر از ۷۶۰ هزار نفر روز از همکاران هم مشغول اجرای مأموریت ها بودند.

اشتری افزود: در حوزه برخورد با مفاسد اجتماعی و مخلان نظم و امنیت و اراذل و اوباش هم اقدامات مطلوبی صورت گرفته است و بیشتر از ۱۲ هزار نفر از اراذل و اوباشی که سطح بندی شده بودند شناسایی و با آنان برخورد قانونی صورت گرفته است.

وی اضافه کرد: در فراخوان ها هم نیروی انتظامی با اشراف اطلاعاتی اقدامات پیش دستانه و مطلوبی انجام داده است.

فرمانده ناجا افزود: در اقصی نقاط کشور در بحث تقسیمات کشوری همکاران ما برای بهتر انجام شدن مأموریت ها حضور فعال و موثری داشتند. با عنایت به انجام مطلوب مأموریت ها توانستیم کارنامه درخشانی از خود بر جای بگذاریم که جا دارد از تمامی همکارانمان در نیروی انتظامی تقدیر و تشکر کنم.

اشتری به پیام مسرت بخش و روح انگیز مقام معظم رهبری در ۲۹ مهرماه سال ۹۹ هم اشاره و اظهار داشت: ایشان از اقدامات و ابتکارات ناجا در برخورد با منکرات هم تقدیر و تشکر کردند که این امر سبب افزایش روحیه همکاران در نیروی انتظامی شد.

وی با تکیه بر اینکه امیدواریم بتوانیم منویات مقام معظم رهبری را به نحو مطلوب به سرانجام برسانیم به مأموریت های ناجا در انتهای سال ۹۹ هم اشاره و تصریح کرد: نیروی انتظامی با راه اندازی قرارگاه نوروزی و امام رضا (ع) از ۲۵ اسفندماه سال ۹۹ تا ۱۵ فروردین ۱۴۰۰ برای انجام مأموریت ها در روزهای نوروز به صورت آماده باش بود.

فرمانده ناجا به آمادگی ناجا برای برگزاری انتخاباتی امن با مشارکت بالای مردم اشاره و اظهار داشت: در این رابطه نیازمند همکاری بسیج با همکارانمان در نیروی انتظامی در سرتاسر کشور برای حفاظت از صندوق ها هستیم که اقدامات لازم هم انجام شده است.

اشتری خاطرنشان کرد: سال پیش رو سال حساسی است که باید برای اجرای مأموریت ها آمادگی کامل داشته باشیم و فرماندهان و آحاد کارکنان هم بتوانند با برنامه ریزی مطلوب مأموریت ها را به نحو احسن به سرانجام برسانند.

وی در ادامه از حمایت های ستاد کل نیروهای مسلح قدردانی و تشکر کرد و اظهار داشت: این حمایت ها سبب رشد و پیشرفت نیروی انتظامی شده است که امیدواریم بیشتر از پیش مورد حمایت ستاد کل قرار بگیریم.

فرمانده ناجا به تبیین ابعاد فرمایشات مقام معظم رهبری و بیانیه ایشان در گام دوم انقلاب هم اشاره نمود و افزود: در این خصوص اقدامات مطلوبی طی سالهای ۹۸ و ۹۹ انجام شده و تلاش ما بر این است که با اجرایی کردن اهداف معظم له در بیانیه گام دوم بتوانیم به پلیس در تراز انقلاب اسلامی برسیم.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، وی اظهار داشت: امید است که با اجرای منویات مقام معظم رهبری و حمایت های ستاد کل بیشتر از گذشته در اجرای مأموریت ها موفق عمل نماییم و با اقتدار پیش برویم.

منبع:

1400/01/21
11:46:18
5.0 / 5
1101
تگهای خبر: كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
انجمن پارسیان Parsian Forum