با حكم وزیر علوم، تحقیقات و فناوری؛

سرپرست پارك علم و فناوری آذربایجان غربی منصوب گردید

سرپرست پارك علم و فناوری آذربایجان غربی منصوب گردید

انجمن پارسیان: سرپرست پارک علم و فناوری آذربایجان غربی با حکم وزیر علوم، تحقیقات و فناوری منصوب گردید.به گزارش انجمن پارسیان به نقل از وزارت علوم، منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری طی حکمی، غلامرضا منصور فر را بعنوان سرپرست پارک علم و فناوری آذربایجان غربی منصوب نمود.
در این حکم انتصاب آمده است:
با توجه به استعفای علی محمد نیکبخت و ضمن تشکر و آرزوی توفیق برای وی، برمبنای پیشنهاد معاون پژوهش و فناوری، به سبب این حکم به سمت سرپرست پارک علم و فناوری آذربایجان غربی منصوب می شوید.
امید است که با تدبیر جناب عالی و تعامل مؤثر با مدیریت استان و دانشگاه های بزرگ منطقه، برنامه های اجرائی پارک تداوم یابند و شرایط لازم برای رشد و توسعه کمی و کیفی پارک در عرصه های کالبدی و محتوایی و نقش آفرینی هرچه بیشتر در زیست بوم کارآفرینی و نوآوری فراهم آید و جایگاه پارک علم و فناوری آذربایجان غربی در برنامه های توسعه ای منطقه ارتقا یابد.
همچنین با توکل به خداوند سبحان و پیروی از آموزه های اسلامی و مبانی علمی ماموریت ها و وظایف محوّله را بر پایه قوانین، سیاست ها و برنامه های مصوّب دولت تدبیر و امید و طرح های پیشنهادی به مجلس محترم شورای اسلامی به انجام رسانید و با جلب همکاری دانشگاهیان و صاحب نظران در مراکز دولتی و خصوصی حوزه فناوری نقش خودرا به شایستگی در تحقق اهداف نظام علم و فناوری ایفا کنید.


منبع:

1400/01/29
14:11:05
5.0 / 5
761
تگهای خبر: تحقیقات , توسعه , دانشگاه , علم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
انجمن پارسیان Parsian Forum