كارگران نقش آفرینان اصلی در تولید و توسعه هستند

كارگران نقش آفرینان اصلی در تولید و توسعه هستند

به گزارش انجمن پارسیان کردستان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان کارگران را نقش آفرینان اصلی و سربازان خط مقدم تولید و توسعه عنوان نمود.


محمد ابراهیم زارعی امروز(۵ اردیبهشت ماه) بە مناسبت آغاز هفتە کار و کارگر، ضمن حضور در بین تعدادی از کارگران شاغل در بیمارستان های تأمین اجتماعی، کوثر و شهرداری منطقه ۲ سنندج به صورت نمادین از مقام کارگران تجلیل نمود.
وی با اشاره به اینکه کارگران نقش آفرینان اصلی در توسعه، تولید و رونق اقتصادی هستند، اظهار نمود: کارگران جزء شریف ترین اقشار جامعه هستند که همواره باید مورد توجه و حمایت قرار بگیرند.
زارعی نبود مهارت را یکی از ضعف های اساسی در بین جامعه کارگری ذکر کرد و اضافه کرد: وجود نیروی ماهر کار علاوه بر عرضه خدمات مطلوبتر می تواند در بالا بردن سطح درآمدی و رفاه بیشتر، نقش ایفا کند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان از دستگاه ها و سازمان های متولی مهارت آموزی در استان خواست با رصد نیازهای بازار کسب و کار با جدیت بیشتر نسبت به تربیت نیروی کار ماهر و حرفه ای اقدام نمایند.
زارعی مرزی بودن استان کردستان و نیاز بازار اقلیم کردستان عراق به نیروی کار توانمند و ماهر را یک فرصت عنوان نمود و اضافه کرد: الان برخی از مردم استان ما در اقلیم کردستان عراق با درآمد قابل توجه مشغول به کار هستند و با داشتن مهارت های مورد نیاز در آن منطقه می توانند فعالیت بیشتری داشته باشند و سطح درآمدی بالاتری را از آن خود کنند.
وی ضمن تقدیر از جامعه کارگری که باوجود مشکلات موجود اقتصادی همچنان با قدرت و علاقه در راه توسعه و سازندگی کشور و استان تلاش می کنند، اظهار داشت: ما هم بعنوان مسئول از حضور و تلاش کارگران قدردانی می نماییم و با همه وجود تلاش خواهیم کرد که در حد توان و وسع خود از آنان حمایت نماییم.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان در نخستین روز از شروع هفته کار و کارگر با حضور در بیمارستان تأمین اجتماعی با اهدا شاخه گل از تعدادی از کارگران بستری در این بیمارستان عیادت و در بیمارستان کوثر و شهرداری منطقه ۲ سنندج هم از برخی از کارگران شاغل در بخش های مختلف قدردانی نمود.1400/02/05
13:41:51
5.0 / 5
866
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
انجمن پارسیان Parsian Forum