هیچ موتورسیكلتی بدون پلاك حق تردد ندارد

هیچ موتورسیكلتی بدون پلاك حق تردد ندارد

به گزارش انجمن پارسیان معاونت آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران اظهار داشت: پلیس با طرح های ترافیکی بصورت روزانه با موتورسیکلت سوارانی که اقدام به تخلفات می کنند، برخورد می کند و وسیله به پارکینگ انتقال داده می شود.


به گزارش انجمن پارسیان به نقل از ایسنا، سرهنگ علی همه خانی درباره برخورد با موتورهای سنگین فاقد مجوز و همین طور حرکات نمایشی موتورسواران، اشاره کرد: پلیس برحسب وظیفه با هر نوع تخلفی برخورد می کند اما باتوجه به نا امن کردن معابر توسط این موتور سیکلت ها و حرکات مخاطره آمیز که جان خود و سایرین را به خطر می اندازند، بنا بر مطالبه مردم، پلیس راهنمایی و رانندگی بصورت ویژه با چنین موتور سیکلت هایی برخورد می کند.
وی ضمن اشاره به فیلم هایی که این موتور سیکلت سواران در فضای مجازی منتشر می کنند، اذعان کرد: با رصدهای مانیتورینگ این موتورسیکلت ها شناسایی می شوند و با پشتیبانی همکارانی که در سطح معابر حضور دارند، توقیف خواهند شد.
معاونت آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران متذکر شد: موتورسیکلت سواران فکر نکنند که روزهای تعطیل متعلق به آنهاست و موتورسیکلت و هر وسیله بدون پلاکی فاقد مجوز بوده و توقیف آن به سبب تخلفاتی از قبیل حرکات نمایشی برای ترخیص موتور می بایست به مراکز ذی ربط برای نداشتن پلاک و مجوز مراجعه کند.

وی در مورد میزان برخورد با این موتورسیکلت ها اذعان کرد: پلیس با طرح های ترافیکی بصورت روزانه با موتورسیکلت سوارانی که اقدام به چنین تخلفاتی می کنند، برخورد می کند و وسیله به پارکینگ انتقال داده می شود و اگر فاقد مجوز باشد باید با سیر تشریفات اداری و قانونی جهت ترخیص آن مراجعه کنند.

سرهنگ همه خانی در آخر خواهان شد: موتورهای سنگین حتما باید یدک کش داشته باشند و هیچ موتورسیکلتی بدون پلاک حق تردد در سطح شهر را ندارد؛ همین طور باتوجه به طرح موتوریار پلیس و پویش موتورسوار خوب، به قوانین احترام بگذارند.
منبع:

1400/03/14
14:12:08
5.0 / 5
307
تگهای خبر: آموزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
انجمن پارسیان Parsian Forum