پیام سردار مومنی برای دعوت مردم به حضور حداكثری در انتخابات

پیام سردار مومنی برای دعوت مردم به حضور حداكثری در انتخابات

دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر در پیامی ضمن دعوت از مردم جهت شرکت در انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: بر همگان است تا با اتحاد و اتفاق عمومی برای افزایش اقتدار ملی کشور بکوشند و سهم خودرا در پیشبرد کشور به سمت هدف های بزرگ ایفا کنند.


به گزارش انجمن پارسیان به نقل از ایسنا و به نقل از روابط عمومی ستاد مبارزه با موادمخدر؛ سردار دکتر اسکندر مومنی در این پیام آورده است: بر کسی پوشیده نیست که کشور عزیزمان امروز در آستانه یک رویداد سرنوشت ساز قرار گرفته است تا با دستان پر مهر مردمانش، آینده ای پر افتخار را برای خود تقدیر کند؛ رویدادی که همچون خیزش عظیمی، دشمنان قسم خورده این نظام را ناامید و دوستداران انقلاب اسلامی را در سراسر جهان شادمان می کند.
انتخابات بعنوان دستاورد باارزش نظام مقدس جمهوری اسلامی در تحقق مردم سالاری است تا مردم در تعیین سرنوشت خود و کشورشان سهیم باشند و با حضور حداکثری و آگاهانه، پیروی از خط امام (ره)، لبیک به رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و تجدید میثاق با شهیدان، همچون گذشته دشمنان ایران و انقلاب اسلامی را ناکام گذارند.
انتخابات سبب تقویت حاکمیت، پشتیبانی از امنیت و اقتدار نظام بوده و هر فرد در هر جایگاهی مکلف به پشتیبانی از انتخابات است. حضور در انتخابات استفاده از حق است و مردم، محور و تعیین کننده نتیجه انتخابات هستند؛ بدین سبب بر همگان است تا طبق رهنمودهای رهبری معظم انقلاب (مدظله العالی) با اتحاد و اتفاق عمومی برای افزایش اقتدار ملی کشور بکوشند و سهم خودرا در پیشبرد کشور به سمت هدف های بزرگ ایفا کنند.
او در آخر نوشته است: ستاد مبارزه با مواد مخدر از مردم فهیم، انقلابی و بصیر ایران اسلامی دعوت می کند تا با حضور هر چه گسترده تر در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری، بار دیگر اقتدار ایران سربلند اسلامی را به رخ دشمنان قسم خورده نظام اسلامی بکشند و با حضور مومنانه، پرشور و آگاهانه خود در پای صندوق های رأی با انتخاب اصلح، موجبات استمرار مسیر پیشرفت کشور و تقویت نظام مردم سالاری دینی را بعنوان الگویی موفق در جهان فراهم آورند و حافظ راستین و مستحکم آرمان های والای امام راحل (ره)، شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و مقاومت باشند.
منبع:

1400/03/27
23:43:11
5.0 / 5
464
تگهای خبر: شركت , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
انجمن پارسیان Parsian Forum