تسلیت اعضای شورای شهر تهران درپی درگذشت خبرنگاران ایسنا و ایرنا

تسلیت اعضای شورای شهر تهران درپی درگذشت خبرنگاران ایسنا و ایرنا

به گزارش انجمن پارسیان اعضای شورای اسلامی شهر تهران در پیام های جداگانه ای درگذشت دو تن از خبرنگاران محیط زیست و هم درگذشت ۵ تن از سرباز معلمان را به خانواده ایشان و هم جامعه مطبوعاتی و همینطور جامعه فرهنگی کشور تسلیت گفتند.


به گزارش انجمن پارسیان به نقل از ایسنا، محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران و اعضای شورای اسلامی شهر تهران در پیام های جداگانه ای درگذشت دو تن از خبرنگاران حوزه محیط زیست که در سانحه واژگونی اتوبوس در شهر نقده و هم درگذشت سرباز معلمان را به دنبال واژگونی اتوبوس در شهر یزد تسلیت گفتند.
محسن هاشمی در پیامی این دو حادثه را تسلیت گفت و اضافه کرد: در دوسانحه پی در پی، شاهد قربانی شدن خبرنگاران و سرباز معلمان مظلوم ایران بودیم.
وی عنوان کرد: با اینکه شاید بتوان این دوسانحه را ناشی از اشتباهات فردی و انسانی قلمداد کرد اما حقیقت آن است که حمل و نقل غیرایمن و فرسوده عمومی در ایران، هرسال هزاران تن از مردم را به کام مرگ می کشد.
رییس شورای اسلامی شهر تهران اظهار داشت: عزیزان خبرنگار و سرباز معلم قربانی در این دوسانحه باآنکه دیگر به میان ما بازنمی گردند اما توجه مسؤلان به حمل و نقل عمومی و توسعه متوقف شده آن می تواند مانع تکرار چنین سوانحی گردد.
هاشمی افزود: ضمن تسلیت به جامعه بزرگ رسانه ای و فرهنگی کشور بخصوص خانواده های مصیبت زده، برای عزیزان از دست رفته آرامش وبرای مصدومان سانحه سلامتی را از خداوند خواستارم

حسن خلیل آبادی هم در پیامی درگذشت دو تن از خبرنگاران محیط زیست را تسلیت گفت.
خانم ها مهشاد کریمی و ریحانه یاسینی، خبرنگاران ایسنا و ایرنا در حادثه واژگونی اتوبوس جان خویش را از دست دادند.
اندوه ما در غم از دست دادن جوانان کشورمان و عزیزانمان در واژه ها نمی گنجد...
درگذشت تاسف انگیز این دو خبرنگار را به خانواده آنان، جامعه رسانه ای کشور و دیگر بازماندگان تسلیت می گویم و برای دیگر خبرنگاران مجروح شده در این مأموریت، از خداوند متعال طلب صبر و سلامتی دارم.
زهرا نژاد بهرام هم درگذشت دو تن از خبرنگاران محیط زیست را به جامعه مطبوعاتی کشور تسلیت گفت.
خبر دردناک بود و تکان دهنده...
در حادثه واژگونی اتوبوس حامل خبرنگاران و عکاسان محیط زیست در راه بازدید از دریاچه ارومیه، مهشاد کریمی و ریحانه یاسینی خبرنگاران خبرگزاری ایسنا و ایرنا فوت کردند.
اینجانب ضمن تسلیت به خانواده های محترم و مجموعه همکاران این عزیزان، برای بازماندگان صبر و سلامتی مسئلت دارم.

علی اعطا
سخنگوی شورای شهر تهران در پیامی درگذشت دو تن از خبرنگاران محیط زیست کشور را تسلیت گفت.
درگذشت همکاران گرانقدر رسانه ای، مهشادکریمی و ریحانه یاسینی در مسافرت خونبار خبرنگاران به آذربایجان غربی؛ ناباورانه، تلخ و تاسف بار بود.
‏به خانواده آنان و جامعه رسانه ای کشور تسلیت می گویم و در تحمل اندوه و درد، برای آنان آرزوی صبر و شکیبایی دارم.

روحشان در شادی و آرامش.

سید آرش حسینی میلانی
هم در پیامی درگذشت دو تن از خبرنگاران محیط زیست کشور را تسلیت گفت.
انا لله و انا الیه راجعون
خبر تلخ تصادف اتوبوس حامل خبرنگاران محیط زیست در استان آذربایجان غربی که باعث درگذشت جانکاه و ناگهانی دو تن از آنها، خانم ها مهشاد کریمی و ریحانه یاسینی گردید، باعث تالم بسیار و تاثر فراوان شد.
این ضایعه اسفناک را به خانواده های آن عزیزان، جامعه روزنامه نگاران، خانواده محیط زیست کشور و دوستان آنها تسلیت می گویم و برای بازماندگان صبر و سلامتی را از خداوند منان مسالت می کنم

ناهید خدا کرمی هم در پیامی درگذشت دو تن از خبرنگاران محیط زیست کشور را تسلیت گفت.
تنها او باقیست
خبر تلخ واژگونی اتوبوس خبرنگاران محیط زیست که برای بازدید از دریاچه ارومیه به مأموریت اعزام شده بودند، جامعه خبرنگاران را سیاه پوش کرد. بدون شک درگذشت دو تن از خبرنگاران فعال و جوان محیط زیست، خانم ها ریحانه یاسینی و مهشاد کریمی ضایعه بزرگی برای رسانه های کشور و دوستان و خانواده خواهد بود. ضمن عرض تسلیت به خانواده محترم این دو عزیز از دست رفته و دوستان و همکاران آنها، از خداوند متعال آرامش ابدی و آمرزش برای عزیزان از دست رفته آرزومندم.

محمد سالاری هم در پیامی درگذشت دو تن از خبرنگاران محیط زیست کشور را تسلیت گفت.
انا لله و انا الیه راجعون
خبر درگذشت ناباورانه و متاثر کننده دو بانوی خبرنگار حوزه محیط زیست، خانم ها ریحانه یاسینی و مهشاد کریمی باعث تاسف و تالم فراوان گردید.
اینجانب ضمن عرض تسلیت این مصیبت تلخ به جامعه رسانه ای کشور، همکاران داغدار آنان در خبرگزاری های ایسنا و ایرنا و همینطور خانواده های معزز جانباختگان این حادثه ناگوار، برای آن عزیزان تازه گذشته مغفرت و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان محترم ایشان صبر و اجر از خداوند منان مسئلت می نمایم و همینطور از درگاه ایزد یکتا شفای عاجل مصدومان این حادثه را آرزو مندم.
حجت نظری هم در پیامی درگذشت دو تن از خبرنگاران محیط زیست کشور را تسلیت گفت و خواهان پاسخگویی سازمان محیط زیست در مورد این حادثه شد.
حادثه تلخ رخ داده برای اتوبوس خبرنگاران که منجر به از دنیا رفتن مهشادکریمی و ریحانه یاسینی شد، تمام ایران را اندوهگین کرده و باید فورا مسبب یا مسببان حادثه به عموم جامعه معرفی و مجازات شوند. باید هم سازمان محیط زیست بعنوان متولی این سفر پاسخگو باشد، هم دستگاه قضا ورود کند.

سید محمود میر لوحی هم در پیامی درگذشت دو تن از خبرنگاران محیط زیست کشور را تسلیت گفت نوشت:
انالله و اناالیه راجعون
حادثه غمبارواژگونی اتوبوس خبرنگاران درنقده دراستان آذربایجان غربی و ضایعه درگذشت دو نفر از تلاش گران عرصه فرهنگ و رسانه و مصدوم شدن سایر خبرنگاران شرکت کننده در بازدید فعالیتهای زیست محیطی استان باعث تاثر فراوان و تاسف بسیار است. کاش با رعایت انضباط و مقررات ورفتار مسئولانه چنین رخدادهایی تکرار نشود.
این ضایعه رابه خانواده های داغدیده وجامعه فرهنگ ورسانه تسلیت می گویم.

در ادامه محمد جواد حق شناس نیز در پیامی درگذشت دو تن از خبرنگاران محیط زیست کشور را تسلیت گفت.
"انا لله و انا الیه راجعون
خبر ناگوار تصادف اتوبوس حامل خبرنگاران محیط زیست در استان آذربایجان غربی که باعث درگذشت دردناک و ناگهانی دو تن از این عزیزان خانم ها مهشاد کریمی و ریحانه یاسینی گردید، باعث تاسف و تآلم فراوان شد.
این ضایعه بزرگ را به خانواده های محترم آنها، جامعه بزرگ روزنامه نگاران و خبرنگاران و خانواده محیط زیست کشور تسلیت می گویم و برای بازماندگان آرامش، صبر و سلامتی را از خداوند منان خواستارم و همینطور برای مصدومان این حادثه شفای عاجل آرزو مندم."
منبع:

1400/04/04
00:05:32
5.0 / 5
541
تگهای خبر: توسعه , دستگاه , سفر , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
انجمن پارسیان Parsian Forum