رتبه ۲ كنكور سراسری در گزارش انجمن پارسیان؛

نباید در راه موفقیت از سختی ها هراسی به دل راه داد

نباید در راه موفقیت از سختی ها هراسی به دل راه داد

به گزارش انجمن پارسیان دانش آموز برتر کنکور سراسری از استان اردبیل اظهار داشت: نباید در راه کسب موفقیت و تلاش مستمر کوچک ترین ناامیدی را به خود راه داد.پارسا فتحی در گفت و گو با خبرنگار مهر، اظهار نمود: با ۱۸ سال سن در آزمون رشته تجربی ۱۴۰۰ توانستم رتبه دوم کشوری را به دست بیاورم که جا دارد از زحمات پدر و مادرم و پشتیبانی های معلمان و مدیران مدرسه قدردانی کنم.
وی اشاره کرد: در ایام تعطیل ۹ تا ۱۱ ساعت مطالعه بصورت مستمر و روزانه انجام می دادم و در غیر روزهای تعطیل نیز از مطالعه و حل مسائل مختلف در دروس رشته های علوم تجربی لحظه ای غفلت نکردم.
دانش آموز برتر کنکور سراسری از استان اردبیل اظهار داشت: بیشترین مشوق تحصیل بنده معلمان مدرسه و پدر و مادرم بودند که جا دارد از زحمات همه آنها قدردانی کنم.
فتحی کنکور را یکی از مراحل گذران زندگی و عبور از یک مقطع خاص اعلام نمود و اضافه کرد: نباید دانش آموزان با کوچک ترین عدم موفقیت ترس و واهمه ای را به خود راه داده و یا از ادامه تحصیل باز بمانند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود اشاره کرد: به دانش آموزانی که در سال های آتی در کنکور شرکت خواهند کرد، سفارش می کنم که هیچ گاه از مسیری که در آن گام برداشتند، ناامید نشوند بلکه با قوت و قدرت کار و تلاش و جدیت در تحصیل را سرلوحه امر زندگی خود بدانند.
فتحی افزود: در سایه تلاش و کوشش مستمر است که هر دانش آموزی می تواند مرزهای موفقیت را با سلامت کامل طی کرده و به موفقیت های بیشتر امیدوار باشد. پارسا فتحی دانش آموز اردبیلی در آزمون سراسری ۱۴۰۰ توانست رتبه دوم رشته علوم تجربی را به دست آورد که تحصیلات خودرا در مدرسه شهید بهشتی ناحیه یک اردبیل انجام داده و متولد ۱۳۸۲ است.


منبع:

1400/05/13
22:59:24
5.0 / 5
186
تگهای خبر: شركت , علم , كشور , مطالعه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
انجمن پارسیان Parsian Forum