جزئیات استقرار نیروهای شهرداری تهران در نجف

جزئیات استقرار نیروهای شهرداری تهران در نجف

به گزارش انجمن پارسیان رئیس کمیته خدمات شهری مستقر در شهر نجف اظهار داشت: ۱۰۰ پاکبان در نجف اشرف مستقر و به دو گروه تقسیم شده و ۵۰ پاکبان از مشهد هم به آنها پیوسته اند.


به گزارش انجمن پارسیان به نقل از ایسنا، شهرداری تهران به روال سالهای گذشته، خدمات شهری اربعین حسینی (ع) را برعهده گرفته است. سال جاری اما پاندمی کرونا، این مراسم را دستخوش تحولاتی کرده و پیاده روی سال جاری اربعین با تعداد کمتری در حال انجام می باشد.
علیرضا رباطی، رئیس کمیته خدمات شهری مستقر در شهر نجف درباره خدمات شهرداری اظهار داشت: ۱۰۰ پاکبان در نجف اشرف مستقر و به دو گروه تقسیم شده و برای انجام مسئولیت در دو شیفت ۸ ساعته خدمت رسانی می کنند.
او ضمن اشاره به اینکه پزشکان شهر سالم هم در نجف حضور دارند، اضافه کرد: پزشکان شهر سالم برای معاینه و رسیدگی به وضعیت سلامتی پرسنل شهرداری در نجف مستقر شده اند. پرسنل شهرداری تهران در بخشی از صحن درحال ساخت حضرت فاطمه زهرا (س)، استقرار و اسکان یافته اند.
رئیس کمیته خدمات شهری مستقر در شهر نجف اظهار داشت: محل استقرار نیروهای شهرداری تهران با رعایت اصول بهداشتی از قبیل انتخاب مکان با ارتفاع سقف ۶ متر و فاصله استقرار بیشتر از یک متر از نیروهای شهرداری در محل اسکان، مورد توجه خاص است.
رباطی ضمن اشاره به اینکه تیم های آتش نشانی به همراه تجهیزات لازم همزمان در نجف حضور دارند، اظهار نمود: آتش نشانان از بامداد چهارشنبه هفته گذشته فعالیت خویش را در شهر نجف شروع کرده و تا ظهر سه شنبه ادامه خواهند داد و گفتنی است نیروهای آتش نشان در سه محور اصلی در اطراف حرم حضرت علی (ع) فعالیت می نمایند.
طبق گزارش سایت شهر، رئیس کمیته خدمات شهری مستقر در شهر نجف در انتها تصریح کرد: از امروز ۵۰ نفر پاکبانان شهر مشهد هم به پرسنل شهرداری اضافه شده اند و با کاور نیروهای شهرداری تهران و تجهیزات موجود مبادرت به رفت و روب معابر می کنند.
منبع:

1400/07/03
18:52:59
5.0 / 5
164
تگهای خبر: خدمات , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
انجمن پارسیان Parsian Forum