تبریک مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری به کاروان کارگران ورزشکار

تبریک مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری به کاروان کارگران ورزشکار

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در پیامی موفقیت های بدست آمده کاروان «جهادگران تولید» و کسب بیشتر از ۴۰ مدال رنگارنگ توسط کارگران ورزشکار کشورمان در سومین دوره رقابت های ورزشهای شرکتهای جهان در یونان را تبریک گفت.


به گزارش انجمن پارسیان به نقل از ایسنا، دکتر محمد اسکندری در این پیام آورده است: کسب ۴۰ مدال رنگارنگ توسط کاروان جهادگران تولید طی دو روز در سومین دوره رقابت های ورزش شرکت های جهان در آتن یونان، خبری مسرت بخش در روزگاری است که بواسطه گسترش بیماری کرونا و سختی ها و مصائب اقتصادی بر مردم کشورمان ایام دشواری می گذرد. این اخبار خوش خصوصاً از جامعه کارگری که با سخت ترین شرایط اقتصادی دست و پنجه نرم می کنند، می تواند به امیدبخشی و تاباندن نور در راه تاریکی که رسانه های غربی و کشورهای استعماری دنیا برای مردم فهیم و هوشمندمان ساخته و پرداخته اند، انجامد.
خوشبختانه در این میدان رقابت بزرگ و جهانی، سهم کارگران و تلاشگران شرکت پتروشیمی جم از مهم ترین مجموعه های تولیدی و صنعتی تابعه صندوق بازنشستگی کشوری کسب ۵مدال خوش رنگ و غرورآفرین در دو روز از این مسابقات است.
در ادامه این پیام آمده است: کسب این تعداد مدال که به همت کاروان جهادگران تولید جمهوری اسلامی ایران رقم خورد، نشان از توان مضاعف نیروی تولید ایران اسلامی دارد که در کنار به گردش درآوردن چرخ های عظیم اقتصاد و تولید کشورمان، در میدان رقابت و جهاد تندرستی نیز آنچنان هستند که در بلندترین سکوهای افتخار ایستاده اند.
موفقیت کارگران کشورمان خصوصاً کارگران مجموعه عظیم پتروشیمی جم نشان داد که نه فقط در زمینه صنعت با افزایش تولید و صادرات محصولات راهبردی پتروشیمی می توان در جهت منافع ملی کشور گام برداشت، بلکه با تلاشی خستگی ناپذیر می توان در سایر عرصه ها همچون عرصه ورزشی هم پرچم پرافتخار جمهوری اسلامی ایران را به اهتزاز درآورد.
بدیهی است که این موفقیت می تواند به افزایش انگیزه کار و تلاش و تولید و نشاط بیشتر در جامعه کارگری کشور خصوصاً شرکت پتروشیمی جم و شرکت های تابعه آن بیانجامد.
او در آخر نوشته است: اینجانب این قهرمانی و کسب مدال های غرورانگیز و رنگارنگ جامعه کارگری را به عزیزان افتخارآفرین و همه همکاران و پرسنل پتروشیمی جم تبریک عرض کرده و توفیقات بیشتر و سلامت بیش از پیش آنان را از درگاه ایزد یکتا آرزومندم.
منبع:

1400/07/17
19:46:12
5.0 / 5
56
تگهای خبر: شركت , كشور , محصولات , هوشمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
انجمن پارسیان Parsian Forum