تعطیلی در تهران ترافیک صبحگاهی را کم کرد

تعطیلی در تهران ترافیک صبحگاهی را کم کرد

به گزارش انجمن پارسیان رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از کاهش ترافیک صبحگاهی معابر تهران به علت تعطیلی امروز ادارات و مراکز آموزشی در این شهر اطلاع داد.


سرهنگ علی اصغر شریفی در گفتگو با ایسنا، درباره وضعیت ترافیکی معابر تهران در بامداد امروز دوشنبه ۱۳ تیر ماه اظهار داشت: با توجه که به تصمیمی که برای تعطیلی امروز ادارات در شهر تهران گرفته شده است امروز شاهد کاهش بار ترافیک صبحگاهی در معابر شهر بودیم، به صورتی که ترافیک در اغلب معابر و بزرگراه های پایتخت روان گزارش شده است.
وی با اشاره به اینکه روزانه حدود ۲۰ میلیون سفر درون شهری در شهر تهران انجام می شود، اظهار داشت: از این تعداد سفر حدود ۳۵ درصد آن در ارتباط با سفرهای کاری و شغلی است که با تعطیلی ادارات حدودا به همین میزان از حجم ترافیک بامداد گاهی هم کاسته شده است.
شریفی ضمن اشاره به خلوتی بعضی از معابر اظهارکرد: خلوتی معابر نباید باعث وسوسه سرعت در رانندگی شود و پلیس حتما با افرادی که بخواهند با سرعت غیر مجاز رانندگی کنند، برخورد خواهد نمود. لازم است تمامی رانندگان، موتورسیکلت سواران و عابران پیاده به قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی احترام بگذارند.
در همین زمینه بخوانید
تعطیلی ادارات، مدارس و دانشگاه های استان تهران به جز دو شهرستان فیروزکوه و دماوند
استقرار اورژانس در میادین اصلی تهران درپی آلودگی هوا
به قول رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ تیم های پلیس راهور تهران بزرگ در تمامی تقاطع ها و معابر و میادین شهر تهران حضور داشته و نسبت به کنترل ترافیک و برخورد با تخلفات اقدام خواهند کرد، علاوه بر آن مرکز هوشمند کنترل ترافیک و دوربین های ثبت تخلفات رانندگی هم فعال است.

1401/04/13
10:15:07
5.0 / 5
216
تگهای خبر: آموزش , دانشگاه , سفر , هوشمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
انجمن پارسیان Parsian Forum