تخفیف خدمات آزمایشگاهی برای اعضای هیات علمی سراسر كشور

تخفیف خدمات آزمایشگاهی برای اعضای هیات علمی سراسر كشور

انجمن پارسیان: اعضای هیات علمی عضو باشگاه مشتریان شبكه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی، ۲۵ درصد تخفیف خدمات آزمایشگاهی تا سقف ۲۰ میلیون ریال دریافت می كنند.به گزارش انجمن پارسیان به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، پلت فرم «مهامكس» به منظور تسهیل در دریافت خدمات آزمایشگاهی از مراكز آزمایشگاهی سراسر كشور برای پژوهشگران، خدمات آزمایشگاهی خویش را به اعضای هیات علمی با ۲۵ درصد تخفیف ویژه عرضه می كند.
بر این اساس، هر عضو هیات علمی مراكز علمی و پژوهشی كشور كه عضو باشگاه مشتریان شبكه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی است می تواند خدمات آزمایشگاهی مورد نیاز خویش را با استفاده از این پلت فرم سفارش دهد و تا سقف ۲۰ میلیون ریال از تخفیف ۲۵ درصدی بهره مند شود. این طرح تخفیف از ابتدای خردادماه سال جاری فعال شده و تا آخر شهریورماه ادامه خواهد داشت.
بر اساس اعلام شبكه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی در خصوص مشاركت آزمایشگاه های عضو شبكه در ارائه تخفیف خدمات آزمایشگاهی، پلت فرم مهامكس بعنوان یك پلت فرم خصوصی در حوزه ارائه خدمات آزمون و مشاوره در حوزه آزمایشگاهی و با هدف تأمین خدمات آزمایشگاهی مورد نیاز پژوهشگران، دانشجویان، اعضای هیات علمی و صنعتگران كشور بوجود آمده و تخفیف خدمات آزمایشگاهی را در سراسر كشور ارائه می كند.
این پلت فرم تلاش دارد خدمات آزمایشگاهی را با كیفیت و هزینه مناسب در اختیار پژوهشگران قرار داده و خدماتی همچون مشاوره انتخاب آزمون، تحلیل و تفسیر نتایج آزمون ها را نبز به متقاضیان ارائه نماید.

1397/03/03
20:02:27
5.0 / 5
4508
تگهای خبر: خدمات , علم , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
انجمن پارسیان Parsian Forum