معاون علمی و فناوری رییس جمهوری عازم بروكسل شد

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری عازم بروكسل شد

انجمن پارسیان: تهران- معاون علمی و فناوری رییس جمهوری جهت شركت در دومین همایش همكاری های بین المللی اقتصادی و فناوری ایران و اروپا، امروز -چهارشنبه- در راس هیاتی بلندپایه عازم پایتخت بلژیك و محل استقرار نهادهای اتحادیه اروپا شد.


به گزارش انجمن پارسیان به نقل از ایرنا از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، دومین همایش همكاری های بین المللی اقتصادی و فناوری ایران و اروپا، 31 خرداد تا اول تیرماه سال جاری با مبحث همكاری های اقتصادی و فناوری، به همت موسسه مطالعاتی 'رَوَند' و با همكاری وزارت امور خارجه و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در بروكسل برگزار می گردد.
دور نخست این همایش سه سال پیش در وین برگزار گردید.
دومین همایش همكاری های بین المللی اقتصادی ایران و اروپا با محوریت همكاری های طرفین بر روی موضوعاتی چون توسعه اقتصادی و فناوری، رشد جامعه استارتاپی و هم بین المللی سازی شركت های دانش بنیان برگزار می گردد.
سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری از سخنرانان افتتاحیه این همایش خواهد بود.
در این همایش سیاست گذاران و تصمیم گیران عالی رتبه و مدیران ارشد اجرایی از ایران، اروپا و سایر نقاط جهان برای بحث و تبادل نظر در مورد «افق های جـدید همكاری» و «شناسایی ظرفیت های موجود و فرصت های اجرایی در جهت شكوفا كردن اقتصاد و فناوری و مشخص كـردن چشم اندازهـای امیدواركننده در شرایط فعلی»، حضور خواهند یافت.
در این همایش دو روزه، نشست های تخصصی با موضوعاتی چون «چشم انـداز استـارتاپ هـا در ایـران»، «مشاركت در حوزه فین تك (فنـاوری ها و نـوآوری های مـالی)»، «سرمایه گـذاری و كسب و كـار در ایـران»، «انـرژی و منـابع ملی» و «صنـدوق هـای سرمـایه گـذاری» هم برگزار می شود.
علمی*1836*2017


1397/04/01
12:05:58
5.0 / 5
4655
تگهای خبر: استارتاپ , علم , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
انجمن پارسیان Parsian Forum