خداآفرین با 11طرح و ایده در نمایشگاه ربع رشیدی حضور دارد

خداآفرین با 11طرح و ایده در نمایشگاه ربع رشیدی حضور دارد

انجمن پارسیان: تبریز - معاون فرماندار خداآفرین اظهار داشت: این شهرستان با 4 ایده و 7 طرح توسعه تجاری سازی برای نخستین بار در ششمین نمایشگاه نوآوری و فن آوری ربع رشیدی شركت كرده است.


رحمان فلاح روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا هدف از حضور در این نمایشگاه را معرفی توانمندی های شهرستان با استفاده از فن آوری و ابتكارات جوانان عنوان نمود و اظهار داشت: با تعامل میان سرمایه گذاران و فن آوران و با یك نگاه اقتصادی به این عرصه می توان اشتغال زایی كرد.
وی اظهار داشت: خداآفرین در حوزه كشاورزی، زیستی، هنرهای تجسمی همچون ساخت نانو كامپوزیت خاص از پولك و استخوان ماهی با كاربرد دندانپزشكی، كنترل ولتاژ فركانس ریز شبكه با استفاده از ذخیره سازی انرژی باتری، استفاده از هورمون های طبیعی در بسته بندی جهت افزایش ماندگاری میوه، بسته بندی هوشمند محصولات باغی تازه خوری، تولید موادبیولوژیك جهت كنترل آفات كشاورزی، ابرشهرسازی دراین نمایشگاه حضور دارد.
معاون فرماندار خداآفرین با اشاره به اینكه برپایه ارزیابی های انجام شده ازنمایشگاه سال قبل از بین 267طرح ارائه شده توسط شهرستانها تعداد44طرح منجر به ایجاداشتغال و درآمدزایی شده است، اظهار داشت: این نمایشگاه به علت رقابت بین شهرستانها یك فرصت بزرگ برای تولید اشتغال و درآمد است.
فلاح در انتها با اشاره به طرح های ارزشمند شهرستان و كاربرد فن آورانه این طرح ها از سرمایه گذاران خواست از فرصت ایجادشده برای مشاركت در این طرح ها استفاده كنند.
نمایشگاه رینوتكس تبریز در چهاربخش تخصصی شامل ایده های فن آورانه، توسعه و تجاری سازی فناوری، فروش محصولات دانش بنیان، نیازمندی های فناورانه تا 14آبانماه در محل دایمی نمایشگاه های بین الملی این شهر دایر است.
غرفه های شهرستان خداآفرین در سالن های امیركبیر و پروین اعتصامی برپاست.
7468/3071


1397/08/13
12:03:16
5.0 / 5
4504
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
انجمن پارسیان Parsian Forum