سامانه آنلاین پزشكی در استان مركزی بومی سازی شد

سامانه آنلاین پزشكی در استان مركزی بومی سازی شد

به گزارش انجمن پارسیان عضو پارك علم و فناوری استان مركزی اظهار داشت: سامانه آنلاین پزشكی بهنود با حمایت پارك و علم و فناوری در این استان بومی سازی شد.


«لیلا صالحی» روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا اضافه كرد: در این سامانه اطلاعات تمام پزشكان، كلینیك ها، مراكز درمانی و بیمارستان های استان مركزی موجود دارد.
وی بیان كرد: مردم با نصب این سامانه می توانند به راحتی به اطلاعات پزشك مورد نیاز همچون شماره تلفن پزشك، آدرس مطب، ساعت و روزهای حضور پزشك در مطب، مراكز درمانی و بیمارستان ها دست یابند.
طراح و پژوهشگر اراكی افزود: این ایده از 2 پارسال سپس كسب مجوزهای لازم از دانشگاه علوم پزشكی اراك عملیاتی شده و بزودی در سطح تهران و كشور باز اجرایی میگردد.
صالحی گفت: لینك دریافت اپلیكیشن اندروید سامانه بهنود به آدرس http: //samanebehnood.com/d/behnood.apk و دریافت نسخه اپلیكیشن آی او اس (IOS) سیب آپ باز به آدرس http: //sibapp.com/applications/samanehbehnoodapp موجود است.
عضو پارك علم و فناوری استان مركزی افزود: برای طراحی و احداث این سامانه پزشكی كه توسط كارگروهی و شركت هونام مهارت عصر نو انجام شده بیشتر از هشت میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.
صالحی بیان كرد: نوبت دهی آنلاین باز از دیگر برنامه های این سامانه است كه بزودی فعال میگردد.
وی اشاره كرد: این سامانه برای سهولت در كار بیماران طراحی شده اما هنوز خیلی از مردم از طریق اندازی آن آگاهی ندارند و نیاز است حمایت های جدی در این صورت اعمال شود.
شمار شركت های دانش بنیان استان مركزی در دولت تدبیر و امید از سه به 76 شركت رسیده است كه این مهم گامی عملی در بهبود مناسبات اقتصادی و تقویت دانشگاه و تولید استان شمرده می شود.
استان مركزی بعنوان دومین قطب صنعت كشور بیشتر از سه هزار واحد صنعتی و تولیدی دارد.
3005/6013/


1397/10/05
17:49:51
5.0 / 5
5073
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
انجمن پارسیان Parsian Forum