اولادقباد: خودروسازان افزایش سرسام آور قیمت خودرو را سبب شدند

اولادقباد: خودروسازان افزایش سرسام آور قیمت خودرو را سبب شدند

به گزارش انجمن پارسیان نماینده مردم تهران در مجلس خطاب به وزیر صنعت، معدن و تجارت، اظهار داشت: با وجود وعده های مختلف جنابعالی هنوز خودروی خیلی از مردمی كه پیش ثبت نام یا پیش خرید كرده اند تحویل نشده و خودروسازان به وعده هایشان عمل نكرده اند و باعث سردرگمی مردم از یك سو و افزایش سرسام آور قیمت خودرو ادر بازار از جانب دیگر شده و وزارتخانه شما هم برنامه كارشناسی برای مدیریت بازار به مردم و مجلس عرضه نكرده است.


به گزارش انجمن پارسیان به نقل از ایسنا، فریده اولادقباد در جلسه علنی امروز (دوشنبه) مجلس در تذكر شفاهی خطاب به رئیس جمهور اظهار داشت: دولت همچنان آموزش و پرورش را در اولویت اول خودش قرار نداده و دغدغه تامین معیشت و حفظ شأن و كرامت معلمان مشاهده نمی گردد.
وی افزود: هزینه برای آموزش و پرورش بهترین سرمایه گذاری اجتماعی و فرهنگی است.
عضو كمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در تذكری به وزیر اقتصاد اظهار داشت: تك نرخی كردن ارز سبب پیشگیری از رانت می شود. تفاوت نرخ ارزی كه به جیب دلالان كالاهای اساسی وارد شد باعث ایجاد تورم افسارگسیخته و كوچك شدن سفره مردم شد. مردم نمی توانند مایحتاج اساسی زندگی شان را تامین كنند.
اولادقباد خطاب به وزیر راه و شهرسازی متذكر شد: با افزایش سرسام آور قیمت مسكن مردم دیگر حتی نمی توانند آرزوی خانه دار شدن را در سر داشته باشند. با تیم كارشناسی وضعیت بازار و قیمتها را كارشناسی كنید.1398/02/23
14:33:03
5.0 / 5
4113
تگهای خبر: آموزش , تحقیقات , علم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
انجمن پارسیان Parsian Forum