مرگ مشكوك پیرمرد به خاطر شیشه نوشابه

مرگ مشكوك پیرمرد به خاطر شیشه نوشابه

به گزارش انجمن پارسیان سركلانتر ششم پلیس پیشگیری تهران از مرگ مشكوك پیرمرد مغازه دار پس از دعوا با خانواده ای به دلیل شكسته شدن یك شیشه نوشابه اطلاع داد.


به گزارش انجمن پارسیان به نقل از ایسنا، سرهنگ محمد جلینی درباره جزئیات مرگ مشكوك این پیر مرد اظهار نمود: عصر روز سه شنبه 14خرداد زن جوان 32ساله ای همراه با دختر سه ساله اش وارد مغازه این فرد شدند و شیشه نوشابه ای خریداری كردند. مغازه دار شیشه نوشابه را به دختر بچه داده اما شیشه از دست كودك رها شده و می شكند. در ادامه مادر كودك از مغازه دار شیشه نوشابه دیگری درخواست می كند.

وی افزود: مغازه دار كه پیرمردی ۸۴ ساله بود، از این كار امتناع كرده و با زن جوان درگیری لفظی پیدا می كند تا اینكه درگیری به خارج از مغازه كشیده و تبدیل به درگیری فیزیكی می شود.

جلینی با اشاره به اینكه درگیری ادامه پیدا می كند تا اینكه یك مرد جوان راكب موتورسیكلت با دیدن این صحنه، از زن جوان درخواست می كند به درگیری خاتمه دهد، اظهار داشت: زن جوان همراه دخترش سوار بر موتورسیكلت این فرد شده و از محل دور می شود. بر مبنای شواهد موجود، پیرمرد بعد از این اتفاق قصد تماس با پلیس را داشته كه ناگهان از حال می رود.
سركلانتر ششم پلیس پیشگیری تهران با اشاره به اینكه طی تماسهای مردمی با نیروهای امدادی اورژانس اعلام گردید كه پیرمردی مغازه دار كه حدود ۲۰سال است در مغازه ای در محله بی سیم فعالیت دارد، بعد از دعوا با زن جوانی از حال رفته و جان خویش را از دست داده است، اظهار داشت: با حضور عوامل اورژانس در محل فوت این پیرمرد تایید شد كه به دنبال آن ماموران گشت محله بی سیم رسیدگی به مبحث را در دستور كار خود قرار دادند و برای مشخص شدن علت این حادثه زن جوان به همراه فرد همراهش را چند خیابان جلوتر بازداشت كردند.

به قول وی، تحقیقات برای مشخص شدن علت این حادثه در حال انجام می باشد و زن جوان به همراه راكب موتورسیكلت تا اتمام انجام تحقیقات تكمیلی و بررسی نقش آنها در فوت پیرمرد با دستور مقام قضایی در كلانتری محله بی سیم بازداشت هستند.1398/03/16
19:18:02
5.0 / 5
4483
تگهای خبر: تحقیقات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
انجمن پارسیان Parsian Forum