سرتیم نمایندگان اتحادیه اروپا در حوزه محیط زیست خبر داد:

اجرای سه ساله پروژه زیست محیطی اتحادیه اروپا در ایران

اجرای سه ساله پروژه زیست محیطی اتحادیه اروپا در ایران

به گزارش انجمن پارسیان سرتیم نمایندگان اتحادیه اروپا در حوزه محیط زیست، با اشاره به هدف سفر این هیأت به خوزستان و اجرای پروژه زیست محیطی در مورد مدیریت هوا و آب، اظهار داشت: مدت زمان اجرای این پروژه سه سال و در جهت همكاری مشترك اتحادیه اروپا با وزارت نیرو در زمینه مدیریت منابع آب و سازمان محیط زیست در زمینه آلودگی هوا و پسماند است.


-->
به گزارش انجمن پارسیان به نقل از ایسنا منطقه خوزستان، آنیتا ریچ در جلسه كارگروه پسماند كه روز یكشنبه (۹ تیر) با حضور هیأت نمایندگان اتحادیه اروپا در حوزه محیط زیست، در استانداری خوزستان برگزار شد، با اشاره به سفر به خوزستان در چارچوب تفاهم نامه همكاری بین ایران و اتحادیه اروپا اظهار نمود: كارشناسان این هیأت اروپایی از سه كشور اتریش، آلمان و فنلاند هستند و در جریان این سفر و بازدیدها، سازمان حفاظت محیط زیست، نهادها و سازمان های مرتبط دیگر اطلاعات خوبی در اختیار ما قرار گذاشتند.
وی با اشاره به هدف سفر این هیأت اروپایی به خوزستان و اجرای پروژه زیست محیطی در مورد مدیریت هوا و آب، اظهار داشت: مدت زمان اجرای این پروژه سه سال و در جهت همكاری مشترك اتحادیه اروپا با وزارت نیرو در زمینه مدیریت منابع آب و سازمان حفاظت محیط زیست در زمینه آلودگی هوا و پسماند است. همینطور تأمین مالی این پروژه توسط اتحادیه اروپا و سازمان محیط زیست آلمان انجام می شود.
ریچ خاطرنشان كرد: انتخاب خوزستان بعنوان استان پایلوت در زمینه آلودگی هوا و پسماند قابل درك است چونكه طبق آن چیزی كه متوجه شدم خوزستان ستون اقتصاد ایران است و می تواند منفعت زیادی برای مردم داشته باشد البته همراه با خود چالش های زیادی هم خواهد داشت.1398/04/09
00:55:02
5.0 / 5
4641
تگهای خبر: كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
انجمن پارسیان Parsian Forum