تماس با خانواده هایی كه فرزندشان را در مدارس ثبت نام نكرده اند

احتمال پرداخت معوقات حق التدریسی ها در مهر، اجرای رتبه بندی از اول پاییز

احتمال پرداخت معوقات حق التدریسی ها در مهر، اجرای رتبه بندی از اول پاییز

به گزارش انجمن پارسیان وزیر آموزش و پرورش درباره رتبه بندی معلمان اظهار داشت: برای این منظور 2000 میلیارد تومان تخصیص داده شده، بخشنامه آن تنظیم شده و آموزش و پرورش به دولت تقدیم كرده است و الان در پروسه بررسی دولت می باشد و حتما امسال بودجه مربوط برای اینكار اختصاص می یابد. رتبه بندی در پروسه تصویب است و اجرای آن از اول مهر است.


به گزارش انجمن پارسیان به نقل از ایسنا، محسن حاجی میرزایی در حاشیه جلسه نهمین دوره مجلس دانش آموزی كه در ساختمان مجلس قدیم شورای اسلامی انجام شد با اشاره به مجلس دانش آموزی اظهار داشت: همه اركان تعلیم و تربیت معلمان، مدیران، تدوین كنندگان كتب درسی، سازندگان مدرسه ها، تامین كنندگان تجهیزات همه دست اندركار هستند تا دانش آموز به اهدافی برسد، بدین سبب اینها هدف های اصلی ما هستند و انعكاس نظرات دانش آموزان برای ما بسیار مهم می باشد.
وی در پاسخ به اینكه چنددرصد مصوبات مجلس اجرایی شده است؟ اظهار داشت: اطلاع دقیق ندارم، ولی ۱۱ سندی كه تولید كرده اند را دیدم و مورد توجه ما قرار گرفته و برخی خواسته هایشان محقق شده است.
حاجی میرزایی آخرین آمار ثبت نام دانش آموزان را نیز اعلام نمود و اظهار داشت: تا روز گذشته بعدازظهر ۱۴ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر از دانش آموزان ثبت نام كرده اند و حدود ۳۰۰ هزارافزایش نسبت به سال قبل را شاهدیم كه همچون علل آن رشد جمعیت و گشایش در آموزش اتباع است. حالا با دسترسی به آمار موالید و...، كسانی كه در سن تحصیل اند شناسایی می شوند و اگر ثبت نام نكنند با خانواده هایشان تماس گرفته و آنها را دعوت می كنند.
وی درباره رتبه بندی معلمان اظهار داشت: ۲۰۰۰ میلیارد تومان تخصیص داده شده، بخشنامه آن تنظیم شده و آموزش و پرورش به دولت تقدیم كرده است و الان در پروسه بررسی دولت می باشد و حتما امسال بودجه مربوط برای اینكار اختصاص می یابد. رتبه بندی در پروسه تصویب است و اجرای آن از اول مهر است.
وی درباره زمان پرداخت معوقات حق التدریسی نیز اظهار داشت: توافقاتی كردیم و اعتباراتی تامین شده و امیدواریم در هفته های اول مهر بتوانیم قسمتی از مطالبات را پرداخت نماییم.
منبع:

1398/06/28
12:17:08
5.0 / 5
4330
تگهای خبر: آموزش , علم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
انجمن پارسیان Parsian Forum