عرضه مشاوره حقوقی مجانی به شهروندان در فرهنگسراهای تهران

عرضه مشاوره حقوقی مجانی به شهروندان در فرهنگسراهای تهران

به گزارش انجمن پارسیان با امضای تفاهمنامه بین سازمان فرهنگی هنری و كانون بسیج وكلای دادگستری، از این پس مشاوره حقوقی مجانی به شهروندان در فرهنگسراهای تهران عرضه می شود.به گزارش انجمن پارسیان به نقل از ایسنا، آیین امضای تفاهمنامه بین سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و كانون بسیج وكلای دادگستری، شنبه (۳۰ شهریور) با حضور سعید اوحدی - رئیس سازمان فرهنگی هنری - و حمیدرضا محمدی - رئیس كانون بسیج وكلای دادگستری- در سازمان فرهنگی هنری برگزار گردید.

سعید اوحدی امضای تفاهم نامه با كانون بسیج وكلای دادگستری را اقدام موثری دانست و اظهار داشت: این تفاهم نامه نباید در حد نوشته باقی بماند. این فرصت خوبی است تا با ظرفیت هایی كه در مراكز فرهنگی هنری این سازمان وجود دارد مسائل مربوط به حقوق كاربردی را در چارچوب كلاس های آموزشی برای مخاطبان به صورت مجانی برگزار نماییم. همینطور می توان میزهای مشاوره حقوقی در فرهنگ سراها برپا و از راه آن به شهروندان خدمات مشاوره حقوقی عرضه كرد.

برگزاری كلاس های حقوقی كاربردی، خدمات مشاوره حقوقی برای مدیران و كاركنان سازمان فرهنگی هنری، در اختیار قراردادن فضای مناسب برای مدیریت متمركز خدمات حقوقی، آموزشی و مشاوره ای، تولید محتوای آموزشی نكات كاربردی حقوقی و عرضه آن در چارچوب های مختلف مانند بیلبورد، كاتالوگ، كتابچه و... از دیگر زمینه های همكاری و مشاركت بین این دو نهاد است.

براساس گزارش شهرنوشت، در انتها این نشست، تفاهم نامه همكاری بین سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و كانون بسیج وكلای دادگستری به امضای دو طرف رسید.
1398/06/31
20:41:04
5.0 / 5
4615
تگهای خبر: آموزش , حقوق , خدمات , مشاوره
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
انجمن پارسیان Parsian Forum