واژگونی خودرو ون در بزرگراه ستاری بعلاوه عكس

واژگونی خودرو ون در بزرگراه ستاری بعلاوه عكس

انجمن پارسیان: واژگونی یك دستگاه خودروی ون در بزرگراه ستاری هشت مصدوم بر جای گذاشت.


به گزارش انجمن پارسیان به نقل از ایسنا ساعت ۸ و ۴۷ دقیقه بامداد امروز شهروندان طی تماس با سامانه آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اعلام نمودند كه یك دستگاه خودروی ون در بزرگراه ستاری تهران واژگون شده است بدین سبب بلافاصله با دستور ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی بلافاصله نیروهای عملیات ایستگاه شماره ۹۴ به محل این سانحه واقع در بزرگراه شهید ستاری شمال به جنوب ورودی آبشناسان به سمت غرب اعزام شدند.
برمبنای اعلام شاهدان و مصدومان این حادثه این خودروی سواری ون به هنگام حركت در راه شمال به جنوب بزرگراه ستاری، حین حركت در رمپ ورودی به بزرگراه آب شناسان به سبب نامعلومی از مسیر خود منحرف شده و بعد از برخورد با جدول حاشیه بلوار، داخل فضای سبز به یك طرف واژگون می شود. درجریان این سانحه برخی مصدومان در لحظات اولیه با كمك رانندگان خودرو های عبوری از داخل ون بیرون آورده شدند.
آتش نشان نیز بلافاصله در محل حضور بهم رساندند و با انجام ایمن سازی های لازم و نصب علایم آگهی دهنده ایمنی بعد از قطع برق خودرو و جلوگیری از نشت بنزین آن مشغول عملیات شدند كه در ادامه خودروی واژگون شده توسط آتش نشانان به حالت اول بازگردانده و سپس به حاشیه امن بلوار منتقل شد.
بنا بر اظهارات عباس رحیمی -فرمانده آتش نشانان اعزامی- نیروهای آتش نشانی با رعایت موارد ایمنی، راننده و سرنشینان خودرو ون كه از ناحیه دست، سر و صورت گرفتار لطمه دیدگی شده بودند به عوامل امدادی حاضر در محل تحویل دادند.
بگفته وی این سانحه هشت مجروح بر جای گذاشته است.
فرمانده آتش نشانان اعزامی همین طور در دیگر اظهارات خود اظهار داشت كه علت وقوع این حادثه از طرف پلیس راهور در دست بررسی می باشد.


منبع:

1398/07/04
20:30:33
5.0 / 5
4356
تگهای خبر: خدمات , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
انجمن پارسیان Parsian Forum