توضیحات نماینده لردگان درباره ادعای گروهی از افراد درباره مبتلاشدن به ویروسی ناشناخته

توضیحات نماینده لردگان درباره ادعای گروهی از افراد درباره مبتلاشدن به ویروسی ناشناخته

به گزارش انجمن پارسیان نماینده مردم لردگان در مجلس اشاره كرد: تا كنون گزارشات ضد و نقیضی درباب ابتلای گروهی از مردم روستای چنار محمودی به ویروس مشكوكی به ما رسیده است كه بعد از دریافت تمامی اطلاعات و بررسی های دقیق سوژه از مراجع رسمی اعلام می شود.


محمد خالدی سردشتی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به اخبار انتشار یافته درباب تجمع مردم روستای چنارمحمودی از توابع لردگان استان چهار محال و بختیاری در اعتراض به ابتلای افرادی به ویروسی ناشناخته به دنبال استفاده از سرنگ آلوده بیان كرد: چند روز پیش گزارشات مشكوكی در این روستا دیده شد و بنده شخصا با وزیر در این زمینه صحبت كردم و قرار شد بازرس ویژه جهت بررسی بیشتر به منطقه اعزام شود.
وی در ادامه اظهار نمود: تمام بخش های استان و مجمع نمایندگان درگیر این مساله هستند و جلسات مكرری از هفته گذشته تابحال در این زمینه برگزار شده و گزارشات ضد و نقیضی در این خصوص ارائه شده است. در بعضی از گزارشات بیان شده كه افراد مبتلا به ویروس مشكوكی هستند. آزمایش های مختلف نتایج متفاوتی داشته است. ما این مساله را بطور جدی دنبال می نماییم. مردم باید آرامش خودرا حفظ كنند.
نماینده لردگان در ادامه اشاره كرد: از بعد كارشناسی و علمی باید بطور دقیق آزمایش ها بررسی شود و اگر به قطعیت برسیم به اطلاع مردم خواهیم رساند. تابحال گزارشات دقیق نیست و جواب قطعی داده نشده است. بعد از جمع آوری تمامی گزارش ها می توان پاسخ قطعی داد كه ابتلای افراد به چه ویروسی است.
خالدی اضافه كرد: تابحال گزارشات ضد و نقیض بوده اما موارد مشكوك نیز دیده شده است. زمانی كه به قطعیت برسیم سوژه را از مراجع رسمی اعلام می نماییم.
منبع:

1398/07/10
15:51:16
5.0 / 5
4015
تگهای خبر: علم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
انجمن پارسیان Parsian Forum