اتمام عملیات موزه آرایی خانه اخوان ثالث تا آخر سال

اتمام عملیات موزه آرایی خانه اخوان ثالث تا آخر سال

به گزارش انجمن پارسیان مدیرعامل شركت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران با اشاره به اینكه عملیات موزه آرایی خانه اخوان ثالث تا آخر سال به اتمام می رسد، اظهار داشت: موزه آرایی خانه شهید تندگویان باید با همكاری خانواده این شهید صورت گیرد كه تا اختتام امسال آماده بهره برداری می شود.


به گزارش انجمن پارسیان به نقل از ایسنا، علیرضا آقایی درباب اقدامات سه ماه گذشته شركت توسعه فضاهای فرهنگی اظهار داشت: مطالعات مربوط به خانه اخوان ثالث به انتها رسیده و در فاز اجرا، مرمت و احیای این خانه هستیم. همین طور مرمت و اجرای عملیات ساختمانی خانه شهید تندگویان بطور كامل به اتمام رسیده است و بحث موزه آرایی آنرا داریم كه در حال پیگیری است.
وی ادامه داد: عملیات موزه آرایی خانه اخوان ثالث تا اختتام امسال كامل می شود. همچنین، موزه آرایی خانه شهید تندگویان باید با همكاری خانواده این شهید صورت گیرد كه تا اختتام امسال آماده بهره برداری می شود.
مدیرعامل شركت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران در ادامه عنوان كرد: مطالعات راسته صنایع دستی در خیابان استاد نجات الهی و راسته كتاب انجام شده و بعد از تایید كمیته های معابر و ترافیك عملیات اجرایی این پروژه ها شروع می شود.
آقایی با اشاره به اینكه در پروژه های راسته صنایع دستی و راسته كتاب، شركت توسعه فضاهای فرهنگی مجری نیست، اضافه كرد: شركت توسعه در این پروژه ها تسهیل گر است و در واقع خود مردم تغییرات متناسب با این طرحها را ایجاد می كنند و در شكل گیری آن نقش دارند.
وی عنوان كرد: این پروژه ها زودبازده و كم هزینه هستند. اگر مردم در آنها مشاركت داشته باشند، رونق خوبی در این راستهها به وجود می آید و در شرایط كنونی كشور كه باید به سمت صادرات غیرنفتی پیش برویم شرایط خوبی پیش می آید.
منبع:

1398/08/10
14:06:54
5.0 / 5
4732
تگهای خبر: توسعه , شركت , كتاب , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
انجمن پارسیان Parsian Forum