تحقق محورهای هفتگانه بیانیه گام دوم انقلاب در اولویت ناجا

تحقق محورهای هفتگانه بیانیه گام دوم انقلاب در اولویت ناجا

به گزارش انجمن پارسیان رئیس مركز مطالعات راهبردی ناجا با اشاره به اینكه نیروی انتظامی همچون دستگاه های پیشتاز در امر تحقق بیانیه گام دوم انقلاب محسوب می شود، اظهار داشت: تحقق محورهای هفتگانه این بیانیه در اولویت ناجا است.به گزارش انجمن پارسیان به نقل از ایسنا سردار احمدرضا رادان در حاشیه بازدید از نمایشگاه بیانیه گام دوم انقلاب اظهاركرد: در معماری ناجای آینده، بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی همراه با محیط و وضعیت موجود ناجا بعنوان یكی از اركان جهت ساز مد نظر قرار گرفته است.

وی با اشاره به اینكه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی بعنوان سند بالادستی است كه ماموریت سازمان، چشم انداز و ارزش های كلیدی ناجا می بایستی با آن منطبق باشد، اشاره كرد: جهت سازهای مؤثر بر معماری ناجای آینده در دو بخش مورد مداقّه قرار می گیرند؛ جهت سازهای در رابطه با نظام و انقلاب اسلامی و جهت سازهای در رابطه با مكتب و اندیشه انتظامی و امنیتی.

رئیس مركز مطالعات راهبردی نیروی انتظامی اشاره كرد: بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در دسته جهت سازهای در رابطه با نظام و انقلاب اسلامی، آرمان ها، اهداف و انتظارات فرماندهی معظم كل قوا است و پلیس در تراز جمهوری اسلامی ایران، مهمترین هدف بیانیه گام دوم انقلاب است و از تمام ظرفیت ها و امكانات موجود برای تحقق این مهم استفاده خواهیم كرد.

وی با اشاره به اینكه نیروی انتظامی همچون دستگاه های پیشتاز در امر تحقق بیانیه گام دوم انقلاب محسوب می شود، اشاره كرد: تحقق محورهای هفتگانه این بیانیه در اولویت ناجا است.

رادان با اشاره به اینكه تأمین امنیت پایدار در جامعه از مهمترین مطالبات به حق مردم محسوب می شود، اظهار داشت: نیروی انتظامی در تراز جمهوری اسلامی ایران، نیرویی ولایی، جهادی، مردمی و انقلابی است كه در بیانیه گام دوم انقلاب بر آن تاكید شده است و تلاش می كند امنیت در شأن مردم را تأمین كند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس رئیس مركز مطالعات راهبردی نیروی انتظامی درانتها با تاكید بر اینكه امنیت در یك پروسه اجتماعی و با مشاركت تمام دستگاه های ذی ربط محقق می شود، اشاره كرد: در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی بر لزوم مشاركت مردم در استقرار نظم و امنیت درجامعه تاكید شده كه خوشبختانه ناجا همواره از مردم بعنوان سرمایه های اجتماعی خود در انجام ماموریت های محوله بهره مند است.

منبع:

1398/08/19
15:26:22
5.0 / 5
4741
تگهای خبر: دستگاه , نمایشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
انجمن پارسیان Parsian Forum