خون مطهر شهید سلیمانی و یارانش فتنه های استكبار را خنثی كرد

خون مطهر شهید سلیمانی و یارانش فتنه های استكبار را خنثی كرد

به گزارش انجمن پارسیان رئیس سازمان مدیریت بحران كشور اظهار داشت كه خون مطهر شهید سپهبد قاسم سلیمانی و یارانش سبب خنثی شدن فتنه های اخیر دشمنان و استكبار جهانی در كشورهای منطقه و بخصوص ایران و عراق شد.


اسماعیل نجار كه به همراه خانواده اش در مراسم خاكسپاری پیكر سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای مقاومت شركت كرده بود، در حاشیه این مراسم در گفت و گو با ایسنا، اظهار داشت: در دورانی كه استاندار كرمان بودم رابطه صمیمانه ای میان ما و سردار سلیمانی شكل گرفت و من ایشان را بعنوان فردی شجاع و ولایت مدار به معنای واقعی كلمه، عاطفی و مومن و نمونه شناختم. بعد از آن هم ایشان با حضور در كشورهای عراق و سوریه و مبارزه جانانه با داعش و تروریست ها نشان داد كه شایسته ترین عنوان برای دریافت نشان «ذوالفقار» بود كه بعد از انقلاب اسلامی برای اولین بار از جانب رهبر معظم انقلاب به ایشان اعطا شد.
وی با اشاره به اینكه عزتی كه حاج قاسم سلیمانی دارد عزتی است كه خدا به او داده، اظهار داشت: ببنید كه این چند روز در عراق و خوزستان، خراسان رضوی، تهران و دیگر شهرها مردم چگونه سوگ وار سردار محبوب و عزیز خود بوده است بگونه ای كه مورد مشابهی از چنین سوگواری برای یك سردار را نمی توان به یاد آورد.
رئیس سازمان مدیریت بحران كشور در ادامه با تاكید بر اینكه هدف سردار قاسم سلیمانی، حفظ امنیت و آرامش و آسایش تمام مردم ایران بود، اظهار داشت: ایشان همچون خورشیدی بود كه نورش همگان را متاثر می كرد واز این رو باید بگویم كه حاج قاسم سلیمانی مردی متعلق به تمام مردم ایران و حامی مظلومان و ستمدیدگان در سراسر جهان بود.
نجار با اشاره به وقایع رخ داده در ایران و برخی از كشورهای منطقه همچون عراق اظهار نمود: شیطنت های استكبار جهانی در ماه های اخیر و بعد از ماجرای افزایش قیمت بنزین و هم فتنه های رخ داده در عراق و منطقه، برنامه ریزی استكبار بود و دیدید كه چطور خون مطهر این سردار سپهبد والا مقام این فتنه ها را خنثی كرده و سبب وحدت بیشتر بین دو كشور ایران و عراق و انسجام و وحدت بیشتر مردم ایران شد. شهید سپهبد سلیمانی حتی با شهادتشان هم منشاء خیر و بركت شد.
نجار با اشاره به اینكه آمریكایی های تروریسم خیلی زودتر از آنچه كه فكرش را بكنند پاسخ اقدام وقیحانه و تروریستی خویش را دریافت خواهند كرد، اظهار داشت: امیدوارم كه روح سرباز والا مقام و همرزمان شهیدش همچون شهید ابومهدی المهندس با شهدای كربلا و خاندان (ع) محشور شوند.1398/10/16
23:04:21
5.0 / 5
4084
تگهای خبر: شركت , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
انجمن پارسیان Parsian Forum