تاخیر ۴ ماهه شهرداری در ارسال یك لایحه

تاخیر ۴ ماهه شهرداری در ارسال یك لایحه

به گزارش انجمن پارسیان رئیس كمیته محیط زیست شورای شهر تهران از تاخیر ۴ ماهه شهرداری در ارسال لایحه ایجاد صندوق محیط زیست و توسعه حمل و نقل عمومی گلایه نمود.


به گزارش انجمن پارسیان به نقل از ایسنا، آرش میلانی بامداد امروز در تذكر خود در صحن علنی شورا بابیان این كه ارسال لایحه اساسنامه صندوق محیط زیست و توسعه حمل و نقل عمومی بیشتر از ۴ ماه است كه تاخیر دارد اظهار داشت: این در شرایطی است كه شهرداری تهران حداكثر یك ماه فرصت داشت كه این لایحه را برای تشكیل صندوق به شورای شهر بیاورد اما حالا ۴ ماه است كه تاخیر دارد.
وی ضمن تشكر از پرسنل خدمات شهری برای برف روبی های اخیر اضافه كرد: حل مشكل كمبود ناوگان حمل و نقل عمومی از محل منابع طرح ترافیك یكی از مصوبات شورا بوده و بر همین مبنا قرار بود صندوق محیط زیست و توسعه حمل و نقل عمومی كه در برنامه سوم شهر تهران به تصویب رسیده ایجاد شود و شهرداری تهران موظف بود ظرف مدتی مشخص این لایحه را برای تدوین اساسنامه به شورا بیاورد.
وی با اشاره به اینكه شهرداری با تاخیر ۴ ماهه مواجه می باشد، اظهار داشت: شهرداری هر چه سریعتر ظرف یك ماه آینده لایحه مذكور را به شورا تحویل دهد.1398/11/06
22:14:56
5.0 / 5
4056
تگهای خبر: توسعه , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
انجمن پارسیان Parsian Forum