به منظور امكان ارائه خدمات؛

تمهیدات خاص شركت تاكسی اینترنتی چینی برای مقابله با كرونا

تمهیدات خاص شركت تاكسی اینترنتی چینی برای مقابله با كرونا

انجمن پارسیان: بزرگترین شركت ارائه دهنده خدمات تاكسی یابی اینترنتی در چین برای ممكن شدن تداوم فعالیت در این كشور و جلوگیری از ابتلای مردم به كرونا تمهیدات خاصی را اجرا كرده است.به گزارش انجمن پارسیان به نقل از اینترستینگ اینجینیرینگ، شركت Didi Chuxing اعلام نموده كه در تاكسی های خود پوشش های حفاظتی نایلونی بسیار مقاومی را نصب می كند تا از هرگونه تماس و انتقال ویروس كرونا از مسافران به رانندگان و بالعكس جلوگیری شود.
این شركت قبلاً هم پزشكان و نیروهای داوطلب بمنظور فعالیت در مراكز امدادی را به رایگان حمل و نقل كرده بود. Didi Chuxing كه نگران است به سبب خارج نشدن مردم از منازل خود بخش زیادی از درآمد خودرا از دست بدهد، صفحات نایلونی حفاظتی را برای ایجاد فاصله بین رانندگان و مسافران به كار گرفته است.
این شركت امیدوار است این تمهید ساده سبب شود تا تعداد افراد مشتاق استفاده از خدمات تاكسی اینترنتی افزایش یابد و قسمتی از ضرر و زیان این شركت جبران شود. شفاف بودن این صفحات مشاهده مسافران توسط راننده را ممكن می كند.
ویروس كرونا كه از مقاومت و دوره نهفتگی طولانی برخوردار است، بسادگی از انسانی به انسان دیگر منتقل می شود و تاكنون بیشتر از ۴۰ هزار نفر را در سراسر دنیا آلوده كرده است. اخیرا مشخص شده كه این ویروس دارای دوره نهفتگی ۲۴ روزه است و نه ۱۴ روزه.


منبع:

1398/11/26
15:29:29
5.0 / 5
4150
تگهای خبر: اینترنت , خدمات , شركت , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
انجمن پارسیان Parsian Forum