كشف خودرو های احتكاری در پایتخت به ارزش ۱۲ میلیارد

كشف خودرو های احتكاری در پایتخت به ارزش ۱۲ میلیارد

به گزارش انجمن پارسیان رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت از كشف ۵۵ دستگاه انواع خودرو های داخلی و خارجی احتكار شده از ۲ پاركینگ در مركز و غرب تهران به ارزش ۱۲۰ میلیارد ریال اطلاع داد.


به گزارش انجمن پارسیان به نقل از ایسنا، علی ذوالقدری اظهار نمود: روز گذشته اخباری در خصوص دپو خودرو های احتکاری در پارکینگ دو مجتمع تجاری در مرکز و غرب تهران دریافت کردیم که بلافاصله با هماهنگیهای قضائی تیمهایی از ماموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی تهران بزرگ جهت بررسی مبحث به محل اعزام شدند.
رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت خاطرنشان کرد: ماموران در بررسی های اطلاعاتی دریافتند، مالکان هر دو پارکینگ در حوالی میدان فردوسی و میدان حر تعداد قابل توجهی خودروی ایرانی و خارجی دپو و جمع آوری کرده اند تا در فرصت مناسبی آنرا روانه بازار کرده و به فروش برسانند.
به گزارش پایگاه خبری پلیس وی ادامه داد: در بررسی از داخل پارکینگها در مجموع ۵۵ دستگاه انواع خودرو خارجی و ایرانی شامل ۹دستگاه پژو۲۰۶، ۴دستگاه جک، ۱۲دستگاه تیبا، ۳ دستگاه دنا، ۳دستگاه رانا، یک دستگاه هایما، ۵ دستگاه پژو۴۰۵، یک دستگاه مزدا۳، ۸دستگاه ساینا، ۹ دستگاه پراید و ۲ دستگاه پژو پارس کشف و مالکان هر دو پارکینگ دستگیر و برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی عرضه شدند.
رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ با اشاره به اینکه ارزش ریالی خودرو های کشف شده ۱۲۰ میلیارد ریال توسط کارشناسان برآورد شده است، اظهارکرد: متهمان بعد از تحقیقات اولیه در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.1399/03/12
12:36:26
5.0 / 5
2201
تگهای خبر: تحقیقات , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
انجمن پارسیان Parsian Forum