نماینده مردم بروجرد:

یك عده افراد نالایق وضعیت درمان بروجرد را به بازی گرفته اند

یك عده افراد نالایق وضعیت درمان بروجرد را به بازی گرفته اند

به گزارش انجمن پارسیان نماینده مردم بروجرد در مجلس با اعلان اینكه امروز باید وضعیت بهداشت و درمان در همه استانها در اولویت كاری قرار بگیرد با اشاره به وضعیت حوزه انتخابیه خود عنوان كرد: یك عده افراد ناكارآمد، نالایق و نامدیر وضعیت درمان مردم بروجرد را به بازی گرفته اند.


به گزارش انجمن پارسیان به نقل از ایسنا، فاطمه مقصودی نماینده مردم بروجرد در مجلس در تذکر شفاهی جلسه علنی امروز مجلس خطاب به دولت و نمایندگان مجلس اظهار داشت: امروز می خواهم از یک درد سخن بگویم، به داد وضعیت بهداشت لرستان، شهرستان بروجرد برسید، شهر من شهر پردردی است، نمی دانم با چه کسی حرف بزنم و به کجا بروم.
وی ادامه داد: به هر کجا می روم لابی های قوی اجازه نمی دهند، بهداشت شهرم نابود شده است، یک عده افراد ناکارآمد، نالایق و نامدیر وضعیت درمان مردم بروجرد را به بازی گرفته اند، امروز باید وضعیت بهداشت و درمان در همه استانها در اولویت کاری قرار بگیرد و بعنوان یک اولویت توجه تمام مسئولان خصوصا وزارت بهداشت و درمان را معطوف به خودش کند.
نماینده مردم بروجرد افزود: بیماران بیمارستان آیت الله بروجردی به کمک های شما نیاز دارند، آن جا مدیریت و دلسوزی نیست اکسیژن هم خیلی کم به بیماران می رسد حتی آب معدنی برای مصرف ندارند، تعداد بیماران ۳ یا ۴ برابر و تعداد فوتی های ناشی از مبتلاشدن به کرونا ۳ یا ۴ برابر شده است.
این عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در آخر افزود: نبود تجهیزات، نبود امکانات، نبود پرسنل، نبود متخصص عفونی، نبود نیروی خدماتی، نبود پرستار را به کجا و به چه کسی باید بگوییم؟
منبع:

1399/08/25
12:21:51
5.0 / 5
1018
تگهای خبر: تخصص , خدمات , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
انجمن پارسیان Parsian Forum