شاخ شدن در فضای مجازی با تصاویر خصوصی زن جوان

شاخ شدن در فضای مجازی با تصاویر خصوصی زن جوان

به گزارش انجمن پارسیان رئیس پلیس فتای تهران بزرگ از دستگیری مردی که با انتشار تصاویر خصوصی زنی جوان بیشتر از ۳۰هزار دنبال کننده پیدا کرده بود، اطلاع داد.


به گزارش انجمن پارسیان به نقل از ایسنا، سرهنگ داود معظمی گودرزی در اینباره اظهار داشت: چندی قبل و به دنبال رجوع یکی از شهروندان به پلیس فتا و عرضه شکایت در خصوص انتشار تصاویر خصوصی اش در فضای مجازی و ایجاد مزاحمت برای وی در فضای اینستاگرام، رسیدگی به مبحث در دستورکار ماموان پلیس فتا قرار گرفته و در جریان آن مشخص شد که فردی با استفاده از عکس ها و تصاویر خصوصی زنی جوان برای خود صفحه ای در فضای مجازی بوجود آورده و در عرض مدتی کوتاه بیشتر از ۳۰هزار دنبال کننده هم به دست آورده است.
وی با اشاره به اینکه در جریان تحقیقات انجام شده مشخص شد که این اقدام سبب ایجاد مزاحمت برای صاحب عکس و سوءاستفاده های غیراخلاقی هم شده است، اظهار داشت: تحقیقات ماموران ادامه داشت تا اینکه آنان با استفاده از ادله و مدارک دیجیتال موفق شدند فردی را که اقدام به ایجاد حساب کاربری با تصاویر زن جوان کرده بود را در یکی از استان های غربی کشور شناسایی کنند.
گودرزی با اشاره به اینکه بعد از هماهنگی با مقام قضایی این فرد دستگیر و به مقر پلیس فتا منتقل شد، اظهار داشت: متهم که مردی جوان بود، هدف از این کار را افزایش مخاطب و جلب توجه اعلام نمود.
به قول رئیس پلیس فتای تهران بزرگ، برای این فرد پرونده ای تشکیل شده و او برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.
منبع:

1399/09/16
20:53:20
5.0 / 5
1171
تگهای خبر: تحقیقات , دیجیتال , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
انجمن پارسیان Parsian Forum