راه اندازی پویش سپاس برای قدردانی از مدافعان سلامت

راه اندازی پویش سپاس برای قدردانی از مدافعان سلامت

انجمن پارسیان: دبیر اجرائی پویش مردمی سپاس با اعلان اینکه این پویش تا روز پرستار ادامه دارد، اظهار داشت: هدف از راه اندازی این پویش قدردانی و تشکر میلیونی مردم ایران از پرستاران و کادر درمانی به خاطر تمام زحمات و فداکاری های آنها در ایام کرونائی است.


به گزارش انجمن پارسیان به نقل از ایسنا، حسین مددی ضمن اشاره به زحمات کادر درمانی کشور در طول ماه های شیوع ویروس کرونا اظهار داشت: باتوجه به فداکاری های پرستاران و دیگر کادر درمانی کشورمان، پویشی برای قدردانی از زحمات این قشر از جامعه افتتاح شد تا همدلی جامعه با کادر درمانی به گوش این عزیزان برسد.
وی ادامه داد: پویش مردمی «سپاس»، پویشی است که در جریان آن مردم، زیباترین جمله ای را که می توانند قدردانی از پرستاران و کادر درمانی را در قالب آن بیان کنند، به سامانه پیامکی این پویش می فرستند.
دبیر اجرائی پویش مردمی سپاس همین طور تصریح کرد: این پویش تا میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار ادامه دارد و مردم می توانند جملات زیبای خودرا برای قدردانی از مدافعان سلامت کشور برای ما ارسال نمایند.
مددی با اعلان اینکه مشارکت مردم در این پویش قابل توجه بوده است، اظهار داشت: به 40 نفر از کسانی که با جملات حاوی قدرشناسی از کادر درمانی، در چالش مردمی سپاس شرکت می کنند، به قید قرعه جایزه یک میلیون تومانی تعلق می گیرد.
وی همین طور ضمن یادآوری تلاش ها و فداکاری های بی دریغ پرستاران و کادر درمانی، اشاره کرد: پویش مردمی سپاس، اقدامی برای تشکر و قدردانی میلیونی مردم از مدافعان خستگی ناپذیر سلامت کشور است تا بار دیگر همدلی، هم صدایی و حس نوع دوستی مردم ایران در این روزهای دشوار به معرض نمایش گذاشته شود.
گفتنی است برای مشارکت در چالش مردمی سپاس می توانید جملات خود برای قدردانی از پرستاران و کادر درمانی بوسیله پیامک به سامانه پیامکی 30001171 ارسال کنید.
منبع:

1399/09/25
22:27:37
5.0 / 5
719
تگهای خبر: شركت , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
انجمن پارسیان Parsian Forum