قتل به خاطر مواد مخدر در فرحزاد

قتل به خاطر مواد مخدر در فرحزاد

به گزارش انجمن پارسیان رئیس پلیس پیشگیری تهران از دستگیری قاتل در کمتر از ۵ ساعت فرار، در منطقه فرحزاد تهران اطلاع داد.


به گزارش انجمن پارسیان به نقل از ایسنا، سرهنگ جلیل موقوفه ای در مورد جزئیات این قتل اظهار داشت: بر مبنای گزارشی از جانب بیمارستان مدرس درباره قتل مردی جوان که هدف ضربات چاقو قرار گرفته بود تیمی از ماموران تجسس کلانتری ۱۶۳ولنجک برای تحقیق به بیمارستان اعزام شدند.
وی ادامه داد: در بررسی های مقدماتی ماموران مشخص شد که این مرد جوان که احمد نام دارد از ناحیه ریه هدف ضربه چاقو قرار گرفته و بعد از انتقال به بیمارستان جان خویش را از دست داده است، بر همین مبنا با دستور مقام قضایی تحقیقات پلیسی برای ردیابی عاملان این جنایت شروع شد.

سرهنگ موقوفه ای اظهار نمود: بر مبنای تحقیقات ماموران مشخص شد که مقتول یکی از فروشندگان مواد مخدر در منطقه فرحزاد است و ساعت ۵ بامداد امروز بین او و مردی که مصرف کننده مواد مخدر بوده درگیری صورت گرفته است. همینطور مشخص شد که مقتول همراه چند نفر از دوستانش بخاطر اختلاف بر سر مواد مخدر به پاتوق قاتل رفته و در این درگیری احمد با ضربات چاقو به قتل رسیده است.

رئیس پلیس پیشگیری تهران افزود: ماموران در اقدامات پلیسی و فنی قاتل را که مردی ۴۰ ساله و سابقه دار بود شناسایی نمودند و با عنایت به آدرسی که از خانه وی در سوابقش عرضه شده بود ماموران با دریافت حکم قضایی به شهرستان ملارد اعزام شدند اما قاتل در خانه نبود و خانواده اش اعلام نمودند که پسرشان را به خاطر اعتیادش از خانه بیرون کردند و دیگر اطلاعی از او ندارند.

وی ادامه داد: تیم های عملیاتی سرکلانتری یکم و تیمی از ماموران کلانتری ۱۶۳ ولنجک به فرماندهی سرهنگ علی قاسمی رئیس کلانتری ولنجک کاوشهای خویش را در منطقه فرحزاد و در پاتوق هایی که احتمال می دادند قاتل در آنجا پنهان شده باشد آغاز کردند و بعد از چند ساعت عملیات جستجو ماموران قاتل را در یکی از پاتوق هایش شناسایی نمودند.

وی اظهار داشت: ماموران محل شناسایی شده را تحت محاصره در آوردند اما متهم و همدستش که در زمان درگیری مرگبار حضور داشتند در مقابل پلیس مقاومت کردند. ماموران هم با رعایت قانون بکارگیری سلاح مبادرت به شلیک چند تیرهوایی کرده و قاتل و همدستش را دستگیر کردند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران اضافه کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهم وسایل سرقتی کشف و در تحقیقات مشخص شد قاتل وسایل سرقتی را در ازای خرید مواد مخدر به فروشندگان مواد مخدر می دهد و در بررسی های بیشتر چاقویی که قاتل با آن دست به قتل احمد زده بود هم کشف شد.

وی در مورد انگیزه قاتل در این درگیری مرگبار اظهار داشت: مقتول که از فروشندگان مواد مخدر است مدتی قبل مقداری مواد مخدر از او سرقت شده بود که دوستانش اعلام نمودند که قاتل این مواد را از او سرقت کرده و بامداد امروز مقتول همراه دوستانش با قمه و چوب به سراغ قاتل رفته و در این درگیری مرگبار احمد به قتل رسیده است.
1399/10/11
00:43:37
0.0 / 5
1207
تگهای خبر: تحقیقات , ربات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
انجمن پارسیان Parsian Forum