كشف 20 میلیارد ریالی داروی قاچاق در تهران

كشف 20 میلیارد ریالی داروی قاچاق در تهران

انجمن پارسیان: رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران از کشف 20میلیارد ریال دارو و لوازم بهداشتی قاچاق در تهران آگاهی داد.


به گزارش انجمن پارسیان به نقل از ایسنا، سرهنگ علی ولی پور گودرزی در این زمینه اظهار نمود: با به دست آمدن اطلاعاتی درباب توزیع خارج از شبکه دارو و اقلام بهداشتی توسط متصدی داروخانه ای در حوالی غرب تهران تیمی از کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی جهت بررسی موضوع به آدرس اعلامی اعزام شدند.
وی افزود: تحقیقات اولیه نشان از صحت خبر دریافتی داشت و به دست آمد مالک داروخانه با تهیه اقلام بهداشتی و دارویی به صورت قاچاق آنها را خارج از شبکه توزیع در اختیار مشتریان قرار می دهد.
رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران با اشاره به اینکه با هماهنگی های قضائی دستگیری متهم و بازرسی از داخل داروخانه از مرجع قضائی ستاندن شد، اضافه کرد: تیمی از کارآگاهان به آدرس اعلامی اعزام شدند و با دستگیری متهم در بررسی از داخل این داروخانه ۱۲ هزار و ۱۸۸ عدد انواع دارو، ۳۰ هزار و ۷۰۰ عدد لوازم بهداشتی، ۳۶۰۰ عدد سرنگ و ۱۹۲۰ قوطی شیرخشک قاچاق فاقد بارنامه و مجوزهای گمرکی کشف شد.
وی با اعلان اینکه متهم به مرجع قضائی معرفی و کالای کشف شده تحویل سازمان دارو و غذا شد، اظهار داشت: کارشناسان ارزش ریالی کالای کشف شده را ۲۰ میلیارد ریال محاسبه کرده اند.
منبع:

1399/10/27
18:39:59
0.0 / 5
716
تگهای خبر: تحقیقات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
انجمن پارسیان Parsian Forum