با تاكید معاون شهردار تهران صورت گرفت

تمدید مهلت دریافت معاینه فنی مجانی تاكسی های پایتخت تا آخر دهه فجر

تمدید مهلت دریافت معاینه فنی مجانی تاكسی های پایتخت تا آخر دهه فجر

به گزارش انجمن پارسیان معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران از تمدید مهلت دریافت معاینه فنی مجانی ویژه تاکسی های پایتخت تا آخر دهه مبارک فجر اطلاع داد.


به گزارش انجمن پارسیان به نقل از ایسنا، سید مناف هاشمی با اشاره به اینکه پیش از این به مناسبت "روز ملی هوای پاک" و به مدت یک هفته معاینه فنی تاکسی های پایتخت مجانی اعلام گردید از تمدید مهلت دریافت معاینه فنی مجانی ( ویژه تاکسی های شهر) تا آخر دهه مبارک فجر اطلاع داد.
وی با اشاره به اینکه معاینه فنی تاکسی ها در روزهای سال هم با تخفیف ۵۰ درصدی انجام می شود اظهار داشت: بیشک حفظ و حراست از محیط زیست و کنترل آلودگی هوا وظیفه عمومی است بدین منظور و با عنایت به این که ۸۰ هزار تاکسی شهر تهران روزانه بیشتر از سه میلیون سفر درون شهری را پوشش می دهند، نظارت و معاینه مداوم تاکسی ها ضرورتی اجتناب ناپذیر است.
طبق گزارش روابط عمومی معاونت حمل و نقل ترافیک، معاون شهردار تهران ترویج فرهنگ استفاده از خودرو های سالم با هدف کاهش انتشار آلاینده ها و آلودگی هوا، صیانت از محیط زیست، بهینه سازی انرژی و در نهایت حفظ سلامت شهروندان را مهم ترین هدف این اقدام برشمرد.
منبع:

1399/11/05
13:44:27
0.0 / 5
916
تگهای خبر: سفر
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
انجمن پارسیان Parsian Forum