شیفته خدمت باشیم نه تشنه قدرت

شیفته خدمت باشیم نه تشنه قدرت

به گزارش انجمن پارسیان رئیس بنیاد مشتضعفان با اشاره به هدف والای امام خمینی (ره) در خدمت رسانی به مردم اظهار داشت: اقتدا به امام راحل یعنی عمل به وحدت کلمه، یعنی اتکا به ملت و خدمت به مردمی که عصای موسای رهبر کبیر انقلاب در همه بزنگاه ها بودند. مردمی که امام بزرگوار عاشق آنها بود و همین ارادت، مردم را نیز عاشق او کرد.


به گزارش انجمن پارسیان به نقل از ایسنا، صبح امروز و در سومین روز از دهه مبارک فجر، رئیس و برخی از مدیران بنیاد مستضعفان با حضور در مرقد مطهر امام خمینی (ره)، با آرمان های بنیان گذار انقلاب اسلامی و شهدای انقلاب تجدید پیمان کردند.
در این مراسم که در چهل و دومین سالگرد از پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شد، سید پرویز فتاح با اشاره به تلاش امام برای خدمت به مردم و محرومین، و همین طور پایه گذاری بنیاد مستضعفان و کمیته امداد توسط امام راحل اظهار نمود: امام خمینی (ره) با انقلاب اسلامی جامعه را زیر و رو کرد؛ ایشان اموال خاندان پهلوی را که با زور و استبداد جمع شده بود، از آنها گرفت و در بنیاد مستضعفان به نام مردم و مستضعفان و محرومین زد و ما وظیفه داریم این راه را تا اختتام ادامه دهیم و هدفی جز خدمت به مردم نداشته باشیم.
رئیس بنیاد مستضعفان اضافه کرد: به همین دلیل است که هر کار خیری در بنیاد مستضعفان یا کمیته امداد صورت گیرد ثواب و اجر آن به نام امام خواهد بود و او بود که پایه چنین نهادهایی را گذاشت که هدف وجودی شان، خدمت رسانی به مردم است.
وی با اعلان اینکه امام خمینی (ره) زنده است اظهار داشت: امام خمینی (ره) مرد بزرگی بود که در سال ۵۷ مردم ایران و همه ما را باردیگر زنده کرد و به ما جان و حرکت باردیگر داد. او احیاگر انفاس مردم بود و امروز زمانی است که ما باید با امام راحل و آرمان های بلند بنیانگذار کبیر انقلاب، باردیگر بیعت نماییم.
فتاح اظهار داشت: اقتدا به امام راحل یعنی عمل به وحدت کلمه، یعنی اتکا به ملت و خدمت به مردمی که عصای موسای ایشان در همه بزنگاه های انقلاب بودند. مردمی که امام بزرگوار عاشق آنها بود و همین ارادت، مردم را نیز عاشق او کرد.
رئیس بنیاد مستضعفان با اعلان اینکه ما باید در تمامی شئونات زندگی، به امام راحل اقتدا نماییم اظهار داشت: زندگی ما مسئولان باید شبیه به امام خمینی (ره) باشد و همه می دانیم که ساده زیستی، اصلی ترین خاصیت زندگی امام راحل بود و ما باید در تمام ابعاد زندگی مان به این مرد بزرگ تأسی نماییم.
وی با اشاره به لزوم خدمت رسانی بیشتر به مردم در وضعیت امروز کشور اشاره کرد: امروز مردم در سختی هستند و ما باید درک درستی از وضعیت مردم داشته باشیم؛ پس ما در جوار حرم مطهر امام راحل عهد می بندیم که هرچه در توان داریم بکار گیریم تا به مردم خدمت کنیم؛ خدمت به مردمی که جزو والاترین آموزه های دینی، ملی و انقلاب ما است و ما باید شاکر خداوند باشیم که خادم مردم باشیم.
فتاح در آخر اشاره کرد: من به خودم و همه مسئولین تذکر می دهم پایبند به وحدتی باشیم که مورد تاکید بنیانگذار انقلاب بود و همانطور که امام و شهید بهشتی و بزرگان ما تاکید داشتند، شیفته خدمت باشیم نه تشنه قدرت.
به گزارش روابط عمومی بنیاد مستضعفان، او در آخر اظهار داشت: باید بدانیم همصدا شدن با مردم و خدمت به محرومان و پایین ترین طبقات، بالاترین افتخاری است که نصیب هر انسانی می شود و امیدواریم رهرو واقعی امام راحل و رهبر انقلاب در این راه باشیم.
منبع:

1399/11/14
22:40:40
0.0 / 5
1031
تگهای خبر: كشور , موزه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
انجمن پارسیان Parsian Forum