اخطار پلیس آگاهی ناجا درباره فعالیت شركتهای خدماتی و قالیشویی های غیرمجاز

اخطار پلیس آگاهی ناجا درباره فعالیت شركتهای خدماتی و قالیشویی های غیرمجاز

رئیس اداره اجتماعی پلیس آگاهی ناجا از هموطنان خواست از اعتماد به شرکتهای خدماتی، نظافتی و قالیشویی های غیر مجاز اجتناب کنند.به گزارش انجمن پارسیان به نقل از ایسنا سرهنگ شهاب امینی اظهارکرد: در آستانه نوروز و آغاز فصل خانه تکانی منازل، عده ای شیاد با درج آگهی های فریبنده تبلیغاتی در معابر و فضای مجازی، تلاش در جلب اعتماد عمومی می کنند تا در فرصت مناسب نقشه های شوم خویش را به اجرا درآورند.

وی اضافه کرد: شرکتهای خدماتی، نظافتی مجاز می بایست از یک سو دارای شماره ثبت شرکت از اداره کل ثبت شرکت ها و از طرفی مجوز فعالیت از اتحادیه مربوط را داشته باشند.

رئیس اداره اجتماعی پلیس آگاهی ناجا با اشاره به اینکه شرکتهای غیر مجاز معمولا آدرس و مکان مشخصی برای فعالیت ندارند، اظهار داشت: این گونه شرکت ها صرفاً با یک شماره تلفن مبادرت به اعزام نیروی خدماتی به منازل و شرکت ها می کنند و در بعضی اوقات اسامی مشابه با شرکتهای معتبر را برای جلب نظر مشتریان خود مورد تبلیغ قرار می دهند.

وی تاکیدکرد: شهروندان می بایست پیش از هرگونه اعتماد به این گونه شرکت ها از راه رفتن به سایت اداره کل ثبت شرکت ها و اتحادیه مربوط، نسبت به استعلام وضعیت فعالیت آنها اقدام نمایند و با مشاهده کارت شناسایی افرادی که به در منازل جهت انجام امور نظافتی یا بردن قالی برای قالیشویی رجوع می کنند، هویت آنان و شرکت فرستنده را احراز کنند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس امینی همینطور از هموطنان خواست موارد ایمنی را در نگهداری اشیای قیمتی در منازل رعایت نمایند و بعنوان یک شهروند آگاه، عواقب درخواست نیرو از شرکتهای بی نام و نشان همچون نارضایتی از انجام کار و بدتر از آن سرقت اموال با ارزش را در نظر بگیرند.
1399/11/27
14:34:51
5.0 / 5
987
تگهای خبر: خدمات , سایت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
انجمن پارسیان Parsian Forum