معاون اقتصادی وزیر كشور در بازدید از شهرك صنعتی پیشوا عنوان كرد

عزم مشترك وزارت كشور و صمت در احیای واحدهای تولیدی راكد و تعطیل در كشور

عزم مشترك وزارت كشور و صمت در احیای واحدهای تولیدی راكد و تعطیل در كشور

به گزارش انجمن پارسیان معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور با تشریح اینکه رویکرد وزارت کشور و وزارت صمت بر احیای واحدهای تولیدی راکد و نیمه فعال در کشور است، اظهار داشت: وزارتخانه های کشور و صنعت، معدن و تجارت با بررسی علل تعطیلی واحدهای تولیدی کشور، تلاش دارند که زمینه فعالیت باردیگر این واحدها در چرخه تولیدی کشور برقرار شود.


به گزارش انجمن پارسیان به نقل از ایسنا، بابک دین پرست امروز دوشنبه در جریان بازدید از دو واحد تعطیل در شهرک صنعتی پیشوا با اشاره به بررسی علل تعطیلی واحدهای تولیدی اظهار داشت: امروز مشکلات واحد صنعتی در حال راه اندازی صنایع فلزی ایران در شهرستان پیشوا مورد بازدید قرار گرفت و در خلال آن مسائل پیش روی دو واحد تولیدی دیگر نیز بررسی گردید.

وی اظهار داشت: در تعویق پرداخت جرائم شرکت صنایع فلزی به شهرک های صنعتی به شرط عمل به تعهدات در راه اندازی این مجموعه ظرف زمانبندی مشخص کمک خواهیم کرد تا هر چه سریع تر وارد چرخه تولید شود.

معاون وزیر کشور اظهار داشت: در برنامه بازدید امروز مشکلات کارخانه تولید بتن به سبب جابجایی در زوم شهرک صنعتی با هماهنگی صورت گرفته با مدیرکل صنعت، معدن و تجارت بررسی و تعیین تکلیف خواهد شد.

قائم مقام رئیس ستاد تسهیل و رفع موانع تولید اظهار داشت: در امتداد سیاست های جدید در وزارت کشور و صمت، رویکرد بررسی علل غیرفعال یا تعطیل شدن واحدهای تولیدی بزرگ مقیاس کشور در دستور کار قرار گرفته و تلاش ها معطوف به بازگشایی کامل این واحدها است.

طبق گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، دین پرست اشاره کرد: با عطف به همین رویکرد، امروز مشکلات ۷ واحد تولیدی استان تهران مورد بررسی قرار گرفت که در یک رقم کلی حجم سرمایه گذاری برای آنها رقمی بیش از ۸ هزار و ۷۵۰ میلیارد تومان است.
منبع:

1399/11/27
21:22:53
0.0 / 5
942
تگهای خبر: توسعه , شركت , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
انجمن پارسیان Parsian Forum