اعلام ساعت كاری جدید مراكز معاینه فنی شهر تهران

اعلام ساعت كاری جدید مراكز معاینه فنی شهر تهران

مدیر روابط عمومی ستاد مراکز معاینه فنی شهر تهران اظهار داشت: ساعت کاری مراکز آبشناسان و الغدیر از امروز چهارشنبه 8 اردیبهشت 1400 به مدت حداقل دو ساعت بالا رفته و آخرین وضعیت ساعت کاری مراکز معاینه فنی و واحدهای سیار اعلام شده است.


به گزارش انجمن پارسیان به نقل از ایسنا، محمدرضا گویا، درباره وضعیت مراجعه خودرو ها به مراکز اظهار داشت: هم اکنون روزانه حدود ۷ هزار دستگاه خودرو به مراکز معاینه فنی شهر تهران مراجعه می کند. برخی از مراکز مانند بیهقی و سراج از سایر مراکز شلوغ تر است و مراجعان به این مراکز جهت ارائه خدمات باید زمان بیشتری را صرف کنند اما مراکز واقع در بخش جنوب تهران مانند چمران، الغدیر و شقایق بسیار خلوت و فاقد صف است.
ایشان سپس از شهروندان درخواست نمود تا جهت مدیریت زمان بوسیله نوبت دهی اینترنتی که در سامانه تهران من my.tehran.ir قابل دسترس است با تعیین وقت قبلی مراجعه کنند و یا در صورت تمایل به پذیرش حضوری بوسیله سامانه مدت انتظار در سایت ستاد معاینه فنی خلوت ترین مرکز را جهت ستاندن معاینه فنی خودروی خود انتخاب کنند.
گویا افزود: سامانه مدت انتظار شامل اطلاعات کاملی از جانمایی مراکز در نقشه، ساعت کاری و مدت انتظار در مراکز است. علاوه بر این رنگ های مختلف نشانگر هر مرکز در این سامانه گویای مدت انتظار آن مرکز است. رنگ سبز به مفهوم انتظار در کمتر از یک ساعت، رنگ زرد انتظار از یک تا سه ساعت و رنگ قرمز نشانگر انتظار بالای سه ساعت است.
مدیر روابط عمومی ستاد مراکز معاینه فنی شهر تهران درباره خودرو های مشمول معاینه فنی در سال ۱۴۰۰ اضافه کرد: امسال خودرو های تولید داخل ۱۳۹۵ و ماقبل و خودرو های وارداتی ۲۰۱۶ و ماقبل مشمول معاینه فنی هستند و باید این خودرو ها از شروع سال نسبت به ستاندن معاینه فنی خودرو اقدام نمایند.

طبق گزارش سایت شهر، باتوجه به تغییر ساعات کاری مراکز، شهروندان می توانند با مراجعه به سایت رسمی ستاد معاینه فنی inspection.tehran.ir و یا تماس با سامانه پاسخگو ۹۶۰۰۶۰۰۰ از آخرین وضعیت فعالیت مراکز معاینه فنی شهر تهران باخبر شوند.
1400/02/08
15:59:32
5.0 / 5
1117
تگهای خبر: اینترنت , خدمات , دستگاه , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
انجمن پارسیان Parsian Forum