ظهر امروز اتفاق افتاد؛

تزریق واكسن كرونا در مرحله بالینی به معاون رئیس جمهور در زنجان

تزریق واكسن كرونا در مرحله بالینی به معاون رئیس جمهور در زنجان

زنجان معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور بر ضرورت تزریق واکسن به مسؤلان برای اطمینان بخشی به مردم تاکید نمود.جمشید انصاری ظهر امروز (۹ اردیبهشت ماه) در بیست و سومین آیین پویش ره سلامت و آغاز فاز سوم کارآزمایی بالینی واکسن کرونا (انستیتو پاستور - انستیتو فینلای کوبا)، بعد از تزریق، اظهار نمود: با عنایت به فرایند شیوع بیماری کرونا و درگیری کشورمان با این بیماری، لزوم تأمین واکسن مورد نیاز برای واکسینه کردن مردم احساس می شد که در این راستا دولت تأمین این مهم را در دستور کار قرار داد.

وی ضمن اشاره به اینکه کارهایی در کشور در زمینه تولید واکسن شروع شد، اضافه کرد: انستیتو پاستور ایران که مسئولیت مستقیم در این حوزه داشت، با همکاری انستیتو فینلای کوبا کار مشترکی را در زمینه تولید واکسن انجام دادند.

این مسئول ضمن اشاره به اینکه شخصاً از ابتدا در جریان این کار بودم، افزود: فاز سوم انسانی این واکسن در حال انجام می باشد و زنجان هم بعنوان یکی از استان های پایلوت انتخاب شده است.

معاون رئیس جمهور خاطرنشان کرد: بعنوان یک وظیفه در شهر خودم، برای اطمینان دادن به مردم این واکسن را تزریق و برای این کار داوطلب شدم. خوشبختانه نتایج خوبی از این واکسن به دست آمده و مسؤلان هم در این حوزه اطمینان بیشتری در مورد آن دارند.

انصاری تصریح کرد: این واکسن بعنوان واکسن پایه در امر واکسیناسیون کرونا در کشور مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

منبع:

1400/02/09
15:47:52
5.0 / 5
586
تگهای خبر: اطمینان , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
انجمن پارسیان Parsian Forum