تفاهمنامه همكاری سازمان اورژانس كشور و شهرداری تهران

تفاهمنامه همكاری سازمان اورژانس كشور و شهرداری تهران

به گزارش انجمن پارسیان رئیس سازمان اورژانس کشور ضمن قدردانی از همکاری شهرداری تهران با اورژانس اظهار داشت: ماحصل همکاری شهرداری تهران با سازمان اورژانس کشور منجر به سرعت بالای کیفیت خوب خدمات و رضایت مندی همشهریان شده است.


به گزارش انجمن پارسیان به نقل از ایسنا، دکتر کولیوند در اینباره اضافه کرد: آموزش یکی از وظایف سازمان اورژانس کشور است که با همکاری شهرداری تهران به خوبی در حال انجام می باشد.
وی در مورد مدیریت بحران هم گفت؛ همکاری خوب شهرداری تهران با سازمان اورژانس کشور علاوه بر بهبود کیفیت خدمات در زمان های بحران منجر به صرفه جویی و ذخیره سازی منابع شده است.
رئیس سازمان اورژانس کشور در مورد امداد هوایی در شهر تهران هم اظهار داشت: با راه اندازی پد بالگرد در مناطق مختلف تهران، امداد رسانی بهتر و با سرعت انجام شده است.
دکتر کولیوند اظهار داشت: در شرایط فعلی همدلی و همفکری بین بخشی برای کمک به هموطنان لازم است و کمک شهرداری نمونه بارز همدلی است.
طبق گزارش مرکز اطلاع رسانی سازمان اورژانس کشور، پیروز حناچی شهردار تهران هم در این جلسه اظهار داشت: تیم مدیریت شهری به تنهایی نمی تواند تمام خدمات را به همشهریان عرضه بدهد و همکاری با سازمان هایی مانند سازمان اورژانس کشور به ما کمک می نماید که خدمات بهتری را عرضه بدهیم.
وی ادامه داد: ما هنوز با بحران جدی در شهر تهران مواجه نشدیم و خدمات و همکاریهای فعلی می تواند مانوری برای آمادگی بیشتر و بهتر در شرایط بحرانی باشد.
شهردار تهران اظهار داشت: زیر ساخت ها برای همکاریهای بیشتر فراهم است و این تفاهمنامه در جهت افزایش همکاریهای بیشتر است.

ازاین رو گزارش، الان بیشتر از ۱۲۲ پایگاه اورژانس و ۴۴ پد بالگرد با همکاری شهرداری تهران در شهر تهران مستقر است.
منبع:

1400/02/15
22:44:58
5.0 / 5
970
تگهای خبر: آموزش , خدمات , كشور , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
انجمن پارسیان Parsian Forum