همه مردم حتی در فضای باز هم ماسك بزنند

همه مردم حتی در فضای باز هم ماسك بزنند

رئیس بخش عفونی بیمارستان مسیح دانشوری تاکید کرد: تا زمانی که شرایط به ثبات واقعی نرسیده و همچنان مرگ و میرها ادامه دارد همه افراد ماسک را حتی در فضای آزاد هم استفاده کنند.


به گزارش انجمن پارسیان به نقل از ایسنا، دکتر طبرسی با تاکید بر این که مردم باید پروتکلهای بهداشتی را جدی بگیرند و همچنان رعایت نمایند اظهار داشت: امیدواریم با پوشش گسترده تر واکسیناسیون شاهد اخبار امیدوارکننده تری در آینده باشیم.
وی با اشاره به اینکه جهش ویروس کرونایی قدرت انتقال را بیشتر کرده است اضافه کرد: وجود ذرات معلق کرونا در هوا و انتقال آن در فضاهای بسته از همان ابتدای شیوع این بیماری مطرح بود. خیلی افراد با این که همه جا ماسک می زنند و مهمانی هم نرفتند اما به علت استفاده از آسانسور کرونا گرفتند.

رئیس بخش عفونی بیمارستان مسیح دانشوری درمورد انتقال ویروس از سطوح به انسان اظهار داشت: اگر دست افراد به محیط و سطوح آلوده به ویروس برخورد داشته باشد باید مرتبا دستها را شسته و ضدعفونی کنند و دست به چشم و دهان نزنند و در عین حال از ماسک هم استفاده کنند.

وی در گفت وگویی رادیویی اظهار داشت: اگر این ویروس از تاریخ ویروسهای دیگر تبعیت کند پس از دو سال چرخش و انجام واکسیناسیون احیانا و تا یک سال دیگر از چرخش خواهد افتاد.1400/02/24
22:07:30
5.0 / 5
543
تگهای خبر: ماسك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
انجمن پارسیان Parsian Forum