مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران خبر داد

بهره برداری آزمایشی از سامانه اینوگام

بهره برداری آزمایشی از سامانه اینوگام

به گزارش انجمن پارسیان مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران از بهره برداری آزمایشی سامانه ˮاینوگامˮ در سالروز آزادسازی خرمشهر اطلاع داد.


به گزارش انجمن پارسیان به نقل از ایسنا، امیر محسنی در اینباره اظهار داشت: این ایده در شرایط کرونایی طراحی و هم اکنون به مرحله اجرا گذاشته شده است.
وی با اشاره به اینکه یکی از نگرانی های ما چاقی و اضافه وزن شهروندان در روزهای کرونا بود، افزود: این نگرانی سبب شد با همکاری سازمان ورزش و پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت مدرس این سامانه راه اندازی شود؛ چونکه برپایه آمارها دانش آموزان ما پس از آخر تحصیلاتشان در دبیرستان اضافه وزن دارند.
وی با اشاره به اینکه سامانه "اینوگام" یک سوپر اپلیکشن است، اضافه کرد: این سامانه با محوریت سلامتی و تندرستی شهروندان تهرانی به راه افتاده است و مجموعه ای از چند نرم افزار است که ورزش هایی همچون" راه رفتن، دویدن، دوچرخه سواری، کوهپیمایی، ورزش های هوازی، شرکت در رویدادهای ورزشی، شرکت در رویدادهای مذهبی همچون اربعین و شامل هرگونه فعالیتی است تا سرویس و خدماتی را با ارائه تخفیف در اختیار شهروندان قرار دهد.

محسنی ضمن اشاره به این که سامانه "اینوگام" هم اکنون از چندین درگاه نرم افزاری قابل دسترسی است، اظهار نمود: شهروندان می توانند از درگاه های تهران من، سایت اینوگام و همینطور varzesh.tehran.ir از این سامانه بهره مند شوند.
مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران که در یک برنامه رادیویی سخن می گفت، ضمن اشاره به ارائه تخفیفات در نظر گرفته شده در سامانه "اینوگام" تصریح کرد: این اپلیکشن مخاطبان ۷ گانه ای را در بر می گیرد و شهروندان با استفاده از این اپلیکشن می توانند می توانند از کدهای تخفیف بهره مند شوند. باشگاه های ورزشی، پزشکان و کارشناسان تغدیه و سلامت، فروشندگان لوازم ورزشی، شرکت ها و سازمان های ارائه دهنده کالاهای ورزشی، ورزشکاران و همینطور نهادها و سازمان های ذی نفع که پیاده روی و ورزش را تبلیغ می کنند. همینطور شهروندان می توانند با رفتن به این سامانه، امتیاز خویش را دریافت نمایند.
منبع:

1400/03/05
23:18:39
5.0 / 5
324
تگهای خبر: خدمات , دانشگاه , سایت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
انجمن پارسیان Parsian Forum