پشتیبانی صندوق پشتیبانی از پژوهشگران از طرح های پژوهشی ورزشی

پشتیبانی صندوق پشتیبانی از پژوهشگران از طرح های پژوهشی ورزشی

به گزارش انجمن پارسیان صندوق پشتیبانی از پژوهشگران و فناوران کشور از طرح های پژوهشی یا پسادکتری مشترک حوزه ورزش پشتیبانی می کند.به گزارش انجمن پارسیان به نقل از پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی، به منظور توسعه همکاریهای دوجانبه برای پشتیبانی از طرح های پژوهشی مشترک و پشتیبانی از پژوهشگران کشور، نشست مشترکی با حضور دکتر علی شریف نژاد رئیس پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی و دکتر ایمان افتخاری رئیس صندوق پشتیبانی از پژوهشگران و فناوران کشور در محل پژوهشگاه برگزار گردید.
در این نشست بعد از عرضه گزارش مبسوطی از فعالیت ها و دستاوردهای پژوهشگاه توسط دکتر علی شریف نژاد، طرفین در مورد توسعه روابط و همکاری برای پشتیبانی از طرح های پژوهشی مشترک به توافق رسیدند.
در این نشست مقرر شد پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی و صندوق پشتیبانی از پژوهشگران و فناوران کشور بعد از اجرای موفق ۵ طرح تحقیقاتی یا پسادکتری مشترک در سه سال قبل مبادرت به پشتیبانی از حداقل ۱۰ طرح دیگر کنند.
همچنین درزمینهٔ جذب دانشجوی پسادکتری، پشتیبانی از طرح های فناورانه و پشتیبانی از پژوهش های نیازمحور در استان های مختلف کشور تبادل نظر و توافق اولیه بدست آمد.


1400/03/26
10:01:18
5.0 / 5
311
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
انجمن پارسیان Parsian Forum