ممنوعیت برگزاری هرگونه تجمع و مراسم عزاداری در سیستان و بلوچستان

ممنوعیت برگزاری هرگونه تجمع و مراسم عزاداری در سیستان و بلوچستان

به گزارش انجمن پارسیان سیستان و بلوچستان دادیار حقوق عامه دادستانی مرکز سیستان و بلوچستان اظهار داشت: شرایط شیوع کرونا در سطح استان سیستان و بلوچستان به بحران تبدیل گشته و در صورتیکه نمازهای جمعه و جماعات برادران اهل سنت و تشیع تعطیل شده، بدیهی است که هرگونه تجمع و مراسم عمومی را نیز شامل می شود.


به گزارش انجمن پارسیان به نقل از ایسنا ابوالفضل احمدزاده اضافه کرد: انتظار ما از جوانان فهیم هیاتی این است که خودشان داوطلبانه نسبت به این کار مهم که مستقیم با سلامت مردم ارتباط دارد سهیم شوند تا ما هم به ناچار مجبور به تعطیلی هیات نشویم.
وی تصریح کرد: متاسفانه برخی جوانان خام بدون تفکر و تعقل، معتقدند این مراسمات دارالشفاست و مواردی را مطرح می کنند که دور از شان و جایگاه خاندان است و انتظار می رود بزرگان مذهبی نسبت به آگاه سازی و اطلاع رسانی به این افراد اقدام جدی کنند.
قاضی احمدزاده افزود: نکته مشهود این است که در شرایط فعلی برگزاری هرگونه تجمع عمومی بر طبق اعلام ستاد مقابله با کرونا ممنوع می باشد و عزیزان هیاتی هم باید بدانند که عمل به دستورات ستاد مقابله با انتشار کرونا خواست و مطالبه جدی رهبر معظم انقلاب است.
منبع:

1400/04/10
22:43:27
5.0 / 5
271
تگهای خبر: حقوق
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
انجمن پارسیان Parsian Forum