واكسیناسیون معلمان از 9 تا 25 مرداد

واكسیناسیون معلمان از 9 تا 25 مرداد

انجمن پارسیان: واکسیناسیون فرهنگیان از روز شنبه 9 مرداد در سراسر کشور شروع می شود و تا 25 مرداد ادامه دارد.


به گزارش انجمن پارسیان به نقل از ایسنا، آیین واکسیناسیون فرهنگیان سراسر کشور همزمان با عید سعید غدیر خم، با حضور سعید نمکی؛ وزیر بهداشت و محسن حاجی میرزایی، وزیر آموزش و پرورش انجام شد.
در این برنامه، به شصت معلم بصورت نمادین واکسن کرونا تزریق شد. در این مرکز، واکسیناسیون همه فرهنگیان از روز شنبه ۹ مرداد شروع و تا اختتام واکسیناسیون همه فرهنگیان، ادامه خواهد داشت.
بر اساس تفاهم بین وزارت بهداشت و درمان با وزارت آموزش و پرورش، تهیه فهرست معلمان و نوبت دهی فرهنگیان بر عهده وزارت آموزش و پرورش و تامین، تهیه و تزریق واکسن بر عهده وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خواهد بود.
شروع نمادین واکسیناسیون ۷ مرداد همزمان با عید سعید غدیر خم و شروع رسمی آن از ۹ مرداد و حداکثر خاتمه آن تا ۲۵ مرداد است. همین طور در شهرهای زیر ۲۰هزار نفر و مناطق روستایی از ظرفیت موجود مراکز واکسیناسیون شبکه های بهداشت و درمان استفاده گردد و نیاز به ایجاد مرکز جداگانه نخواهد بود.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، در شهرهای بالای ۲۰هزار نفر باتوجه به جمعیت گروه هدف در صورت لزوم نسبت به ایجاد پایگاه جدید(تجمیعی) به تعداد مورد نیاز برمبنای جمعیت گروه هدف اقدام می شود.

منبع:

1400/05/08
12:25:54
5.0 / 5
216
تگهای خبر: آموزش , علم , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
انجمن پارسیان Parsian Forum