عباسعلی نوبخت سرپرست سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری شد

عباسعلی نوبخت سرپرست سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری شد

وزیر جهاد کشاورزی طی حکمی دکتر عباسعلی نوبخت را به عنوان سرپرست سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور منصوب نمود.


به گزارش انجمن پارسیان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور، در مراسم تودیع و معارفه ای که امروز با حضور دکتر محمد مهدی برومندی - معاون امور باغبانی وزارت جهاد کشاورزی - به نمایندگی از وزیر جهاد کشاورزی برگزار شد، دکتر عباسعلی نوبخت به عنوان سرپرست سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور معرفی و از خدمات دکتر مسعود منصور - رییس پیشین این سازمان - تقدیر و تشکر بعمل آمد.
متن حکم انتصاب سرپرست سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور بدین شرح است: «جناب آقای عباسعلی نوبخت نظر به تعهد و تجربیات جنابعالی، به سبب این حکم به سمت سرپرست سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور منصوب می شوید.
انتظار است با بهره بردن از توان نیروی های متخصص و متعهد أن معاونت و با همکاری و تعامل با معاونین، مدیران، روسای سازمانها، موسسات و شرکتها، گامهای موثری بردارید. امید است با اتکال به خداوند و در سایه توجهات امام عصر (عج الله تعالی فرجه الشریف) در انجام وظایف موفق و مؤید باشید.
به گزارش انجمن پارسیان به نقل از ایسنا عباسعلی نوبخت فرزند شهید تقی نوبخت و دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته مهندسی منابع طبیعی- جنگلداری است.
از سمت های قبلی نوبخت می توان به معاون امور جنگل سازمان منابع طبیعی و مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندران اشاره نمود.1401/03/30
23:48:39
5.0 / 5
30
تگهای خبر: تخصص , خدمات , شركت , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
انجمن پارسیان Parsian Forum