وینکل پلاس

خرید بهترین تجهیزات فیزیوتراپی و تیلت تیبل

خرید بهترین تجهیزات فیزیوتراپی و تیلت تیبل

همان‌ طور که همه شما می‌دانید، بیماران و ناتوانان جسمی، قشر بسیار بزرگی از جامعه ما را تشکیل داده‌اند. طراحی و تولید ابزار هایی که در زمینه راحتی این قشر از جامعه ما قدم بردارد به یکی از اقدامات مهم و حیاتی تبدیل ‌شده است.


تجهیزات فیزیوتراپی و تجهیزات توانبخشی از جمله دستگاه هایی می‌باشند که افراد آسیب دیده و دارای معلولیت های خاص جسمی توسط آن ها درمان می‌شوند.

 

معرفی (صندلی انتقال بیمار،پارالل بار فیزیوتراپی،تیلت تیبل) از تجهیزات فیزیوتراپی و توانبخشی

همان‌ طور که همه شما می‌دانید، بیماران و ناتوانان جسمی، قشر بسیار بزرگی از جامعه ما را تشکیل داده‌اند. طراحی و تولید ابزار هایی که در زمینه راحتی این قشر از جامعه ما قدم بردارد به یکی از اقدامات مهم و حیاتی تبدیل ‌شده است.

ما در ادامه محتوا می‌خواهیم برای شما در رابطه با یکی از این اختراعات کاربردی یعنی صندلی انتقال بیمار صحبت کنیم‌.

اگر کنجکاو هستید تا بیشتر در رابطه با این محصول بدانید و می‌خواهید که با کارایی آن آشنا شوید، به شما پیشنهاد می‌کنیم ما را تا انتهای این محتوا همراهی کنید.

صندلی انتقال بیمار چیست؟

صندلی انتقال بیمار همان‌ طور که از نام آن پیداست با عنوان یک وسیله پزشکی شناخته می‌شود که برای بیماران ناتوان جسمی و حرکتی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این صندلی ‌ها برای انتقال موقت مورد استفاده قرار می‌گیرند و برای بیمارانی مناسب هستند که هیچ‌ گونه قابلیت حرکتی و توانایی جسمی ندارند. بسیاری از افراد شاید این صندلی‌ ها را با ویلچر ها اشتباه بگیرد.

در ویلچرها بیمار حتی اگر از کمر به پایین فلج باشد، با قدرت بازوان دست خود می‌توانند ویلچر را به حرکت در بیاورد.

اما صندلی جا به جایی بیمار تنها برای بیمارانی گزینه مناسبی است که توانایی حرکت ندارند. یک فرد باید با توانایی جسمی مناسب، صندلی را به حرکت در بیاورد و به انتقال بیمار بپردازد

پارالل بار فیزیوتراپی جزئی از تجهیزات پزشکی محسوب می شود که می تواند به مراحل درمان و توانبخشی بدن و ذهن کمک کند. آسیب ها و بیماری هایی وجود دارند که می توانند در راه رفتن شما مشکلاتی ایجاد کنندپارالل بار فیزیوتراپی به شما کمک می کند تا بتوانید بدون درد تا حد امکان راه بروید. شما با استفاده از پارالل بار  فیزیوتراپی می توانید حرکات فیزیوتراپی را انجام دهید و راه رفتن و حفظ تعادل را تمرین کنیدپارالل بار فیزیوتراپی از دو میله موازی برخوردار است که شما می توانید ارتفاع آنها را تنظیم کنیدپارالل بار فیزیوتراپی همچنین دارای ۲ عدد پایه می باشد که با استفاده از آنها می توانید میله ها را به کف زمین متصل کنید.

پارالل بار فیزیوتراپی چیست؟

پارالل بار فیزیوتراپی از عملکرد بسیار خوبی برخوردار است و برای بیمارانی که در راه رفتن دچار مشکل شده اند، بسیار مفید می باشد. بیماران به راحتی می توانند از میله های پارالل استفاده کنند زیرا این میله ها انعطاف پذیر می باشندپارالل فیزیوتراپی در ظاهر بسیار ساده به نظر می رسد اما در عملکرد خود بسیار تاثیرگذار است.

تجهیزات پارالل به راحتی قابل حمل می باشد و شما می توانید بدون هیچ مشکلی آن را از مکانی به مکان دیگر انتقال دهید. این تجهیزات بسیار پیشرفته می باشند که می توانند درد بیمار را کاهش دهند. آنها راه ساده تر توانبخشی را در اختیار بیماران قرار می دهند و می توانند باعث جلوگیری از جراحی شوندپارالل فیزیوتراپی همچنین می تواند منجر به بهبود تحرک بدن شود.

پارالل بار فیزیوتراپی از مواد با کیفیتی تشکیل شده است و شما می توانید برای مدت طولانی و به طور دائمی از آن استفاده کنید. تجهیزات پارالل هنگام استفاده، صدای بسیار کمی تولید می کنند و شما می توانید با رضایت کامل از آنها استفاده کنیدپارالل فیزیوتراپی از لاستیک هایی برخوردار است که ضد لغزش می باشند. بنابراین، شما می توانید همراه با امنیت بالا و به راحتی از این تجهیزات استفاده کنید. اگر می خواهید پارالل فیزیوتراپی را با اولویت های خود مطابقت دهید، می توانید آنها را سفارش دهید و حداکثر نتیجه را دریافت کنید.

تخت تیلت تیبل از جمله پرکاربردترین تخت های موجود در پزشکی است. به طور کلی این تخت ها به گونه ای طراحی شده اند که برای بیماران ناتوان حرکتی مناسب باشند. به طور کلی این تخت برای بیمارانی با ضایعه نخاعی، بیماران قلبی و… مورد استفاده قرار می گیرد. عموما طراحی این نوع از تخت ها به نحوی است که بیمار را از حالت افقی به صورت حالت عمودی درآورد. به این ترتیب پزشک قادرخواهد بود در حالت ایستاده نیز بیمار را مورد معاینه قرار دهد. به طور کلی این تخت ها مزایا و ویژگی های گوناگونی دارند که در ادامه به توضیح هر یک خواهیم پرداخت.

کاربرد تخت تیلت تیبل

همانطور که گفته شد از تخت تیلت تیبل عموما در مراکز فیزیوتراپی و پزشکی استفاده می شود. افرادی که دارای بیماری های مفاصل، بیماری های عصبی، انقباض و اسپاسم عضلانی، پوکی استخوان، بیماری های قلبی و… هستند می توانند از این تخت ها استفاده کنند. به طور کلی از این تخت ها در مراکز فیزیوتراپی برای درمان بیماران استفاده می شود.

 

1401/08/22
18:00:55
5.0 / 5
354
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
دوستان انجمن پارسیان
انجمن پارسیان Parsian Forum