خطر شكستن سد ۱۸۰ ساله در یك شهرك انگلیسی

خطر شكستن سد ۱۸۰ ساله در یك شهرك انگلیسی

انجمن پارسیان: سرویس های اضطراری انگلیس از تخلیه 55 خانه دیگر در شهری كه مورد تهدید شكستن یك سد قرار دارد، آگاهی داده اند.


به گزارش انجمن پارسیان به نقل از ایسنا، سرویس های اضطراری انگلیس با عنایت به پیش بینی طوفان های جدید در كوشش برای كاهش هرچه سریع تر سطوح آب این سد هستند.
تابحال حدود ۱۵۰۰ نفر از شهرك "والی بریج" در شهرستان "داربی شر" بعد از سقوط قسمتی از دیوار سد به دنبال بارندگی های شدید روز پنج شنبه تخلیه شده اند.
در صورتیكه نیروهای سرویس های اضطراری شبانه روزی در كوشش برای تخلیه مخازن آب سد هستند، یك بالگرد نظامی در حال ریختن كیسه های شن و ماسه برای مسدود كردن خرابی های این سازه است.
در مجموع ۲۲ پمپ آب در حال تخلیه آب مخازن سد هستند كه موفق به تخلیه ۳۵ درصدی آب نگهداری شده در این مخازن شده اند. این روند تا زمان حصول اطمینان از كاهش خطر شكستن سد ادامه خواهد داشت.
این هفته به ساكنانی كه روز پنج شنبه خانه های خودرا تخیله كرده بودند اجازه داده شد تا برای برداشتن وسایل ضروری خود به مدت تنها ۱۵ دقیقه به خانه های خود بازگردند.
بنا بر گزارش خبرگزاری فرانسه، بوریس جانسون، نخست وزیر انگلیس عصر روز جمعه از این منطقه بازدید كرده و اعلام نمود این سد ۱۸۰ ساله به "بازسازی اساسی" احتیاج دارد.1398/05/14
13:58:21
5.0 / 5
4484
تگهای خبر: اطمینان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
انجمن پارسیان Parsian Forum