تمهیدات پلیس راهور درباره تمدید اعتبار وكالتنامه های خرید و فروش وسایل نقلیه

تمهیدات پلیس راهور درباره تمدید اعتبار وكالتنامه های خرید و فروش وسایل نقلیه

رئیس پلیس راهور ناجا اظهار داشت: با تعطیلی مراكز شماره گذاری، تاریخ اعتبار خیلی از وكالتنامه های صادره منقضی خواهد شد، كه این امر منجر به ازدحام مراجعان به مراكز شماره گذاری پس از اتمام محدودیت ها خواهد شد، برای آسودگی خاطر هموطنان، مقرر شد اعتبار وكالتنامه های متقاضیان خرید و فروش وسایل نقلیه به تعداد روزهای تعطیل شده از جانب ستاد ملی كرونا تمدید شود.


به گزارش انجمن پارسیان به نقل از ایسنا و بنابر اعلام پایگاه خبری پلیس، سردار سید کمال هادیانفر در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: با عنایت به مصوبه اخیر ستاد ملی مقابله با کرونا، از اول آذرماه سالجاری، طرح محدودیت ها تردد متناسب با وضعیت شهرها در کشور اجرا شد و یکی از مشاغلی که در گروه دوم در شهرهای نارنجی و قرمز مشمول محدودیت های تعیین شده قرار گرفت، مراکز شماره گذاری پلیس راهور بود.
وی ادامه داد: روزانه به صورت میانگین 20 هزار از شهروندان در مراکز شماره گذاری خدمات دریافت می کنند، که 60 درصد متقاضیان نقل و انتقال خودرو دارای وکالت از جانب فروشنده می باشند.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا افزود: با تعطیلی مراکز شماره گذاری، تاریخ اعتبار خیلی از وکالتنامه های صادره منقضی خواهد شد، که این امر منجر به ازدحام مراجعان به مراکز شماره گذاری پس از اتمام محدودیت ها خواهد شد، برای آسودگی خاطر هموطنان تمهیدات و تدابیر لازم پیشبینی و به ستاد مقابله با کرونا پیشنهاد و در نهایت مقرر شد اعتبار وکالتنامه های متقاضیان خرید و فروش وسایل نقلیه به تعداد روزهای تعطیل شده از جانب ستاد ملی کرونا تمدید شود.
این مقام ارشد انتظامی بیان کرد اظهار داشت: صرفاً وکالتنامه هایی که اعتبار آنها از تاریخ اول آذر ماه تا آخر آخرین روز تعطیلات کرونایی اعلام شده از جانب ستاد ملی مقابله با کرونا منقضی شده باشد، مشمول تمدید اعتبار و دریافت خدمات در مراکز شماره گذاری خواهند بود.
او در آخر در مورد نوبت دهی اینترنتی اظهار داشت: مراکز شماره گذاری و تعویض پلاک سراسر کشور، خدمات را با نوبت دهی اینترنتی انجام می دهند و می بایست پیش از مراجعه، نوبت اینترنتی را گرفته باشند. ضمن اینکه در این ایام نقل و انتقال اینترنتی خودرو در شهر تهران فعال است. مردم عزیز می تواند از این امکان بهره مند شوند و این خدمت رفته رفته به سراسر کشور تسری پیدا خواهد نمود.1399/09/06
19:22:54
5.0 / 5
1226
تگهای خبر: اینترنت , خدمات , كشور , مشاغل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
انجمن پارسیان Parsian Forum