آخرین یافته های علمی درباره جلبك به اشتراك گذاشته می شود

آخرین یافته های علمی درباره جلبك به اشتراك گذاشته می شود

انجمن پارسیان: کارگاه مجازی بین المللی تکنولوژی های جدید جلبک با هدف به اشتراک گذاری آخرین یافته های حوزه جلبک اردیبهشت ماه انجام می شود.به گزارش انجمن پارسیان به نقل از مهر، کارگاه مجازی بین المللی تکنولوژی های جدید جلبک، توسط بانک ملی جلبک ایران با هدف به اشتراک گذاری و ارتقا دانش حوزه جلبک و کاربردهای آن در حوزه های صنعت غذایی، کشاورزی، شیلات، دام پروری، صنعت انرژی، تصفیه زیستی و همین طور دارویی انجام می شود.
این کارگاه برای دانشجویان فرصت آشنایی با پروژه های نوین حوزه جلبک، مجموعه های فعال مرتبط، پژوهشگران و اساتید مشتاق را داشته و همین طور امکان همکاری با آنها و افزایش تجربه نیز وجود دارد. علاوه بر این دانشجویان می توانند رزومه خودرا برای کارآموزی و یا همکاری در پروژه ها به مجموعه بانک ملی جلبک ایران ارسال نمایند.
محققان و اساتید نیز می توانند با همکاران خود و دانشجویان توانمند و مشتاق ادامه همکاری پرداخته و از طرفی، امکان آشنایی با شرکتها و مجموعه های فعال و پیشرو در صنعت جلبک و پتانسیل های سرمایه گزاری و بازار رو به رشد جلبک را دارند.
کارگاه مجازی بین المللی تکنولوژی های جدید جلبک، از ۱۱ تا ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ بصورت آنلاین با حضور اساتید و دانشجویان انجام می شود.


منبع:

1400/01/15
23:53:23
5.0 / 5
983
تگهای خبر: آنلاین , تكنولوژی , شركت , علم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
انجمن پارسیان Parsian Forum